DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Üniversiteye işçi, temizlik ve güvenlik görevlisi alımı

Üniversiteye işçi, temizlik ve güvenlik görevlisi alımı

Kadrolu işçi alımı geneli içinde açıklanan güncel iş ilanları bilgilerinde Muğla Sıtkı Koçman üniversitesi bünyesinde çalıştırılmak üzere işçi, temizlik ve güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:32
Üniversiteye işçi, temizlik ve güvenlik görevlisi alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Üiversiteye işçi, temizlik ve güvenlik görevlisi alımı alımı için iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin alanı ile ilgili gerekli bilgi ve eğitime sahip olması gerekiyor.

Üniversite işçi, temizlik ve güvenlik görevlisi alımı başvuru şartları

5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun’un 10 uncu maddesinde sayılan şartlara haiz olmak ve ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

“Özel Güvenlik ve Koruma” ön lisans programından mezun olmak ve duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

2020 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS P93) girmiş olmak ve personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

İşçi alımı için Ortaöğretim Kurumlarının “İnşaat Teknolojisi” alanından mezun olmak ve personel yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

Başvuru bitim tarihi itibariyle 40 (kırk) yaşından gün almamış olmak ve ilanı için başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

Temizlik alımı için Son başvuru tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olmak ve resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

İlginizi Çekebilir:  İSFALT İstanbul Asfalt Fabrikaları Personel Alımı

Üniversite personel alımı başvuru bilgileri

Kamu işçi alımı son başvuru tarihi 24.01.2022 olarak açıklandı.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı 48000 Menteşe/Muğla adresine şahsen veya posta yoluyla yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu için tıklayınız

İstenilen Belgeler

Başvuru formu (Üniversitemiz web sayfasında ilan metni içerisinde bulunmaktadır.)

2020 KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi.

Mezuniyet Belgesi (E-devlet üzerinden alınan belge kabul edilecektir.)

Nüfus Cüzdanı Fotokopisi (E-devlet üzerinden alınan nüfus kayıt örneği de kabul edilecektir.)

Bir adet fotoğraf (son altı ay içinde çekilmiş)

Adli Sicil Kaydı (e-devlet üzerinden alınan belge kabul edilecektir.)

Erkek adaylar için Askerlik Durum Belgesi

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP