DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Üniversite Memur Ve Temizlik Personeli Alımı Yapılacak

Üniversite Memur Ve Temizlik Personeli Alımı Yapılacak

Son dakika kamu personel alımı ilanları geneli içerisinde bildirilmiş olan duyurularda Kırklareli Üniversitesi birimleri içinde görevlendirilmek üzere memur alımı ve kadrolu temizlik personeli alımı gerçekleştirilecek.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:52
Üniversite Memur Ve Temizlik Personeli Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Başvuru işlemlerinde bulunmak isteyenlerin öğrenmeye ve kişisel gelişimine önem veren kişilerden olmalı ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekiyor.

ÜNİVERSİTE PERSONEL ALIMI

•    Kırklareli iş ilanları personel alımı için son başvuru tarihi 23.11.2021 olarak bildirildi.

•    Gerekli işlemler için adayların aşağıda yazılı adrese şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

•    Kırklareli Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Rektörlük Binası D-E Blok Kat:3 Kayalı Kampüsü / KIRKLARELİ

TEMİZLİK PERSONELİ VE MEMUR ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

1.    Mimar alımı için başvuracakların mimarlık lisans programından mezun olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmaları ve belgelendirmek kaydıyla ilgili lisans alanında 2 yıl tecrübesi olması gerekiyor.

2.    Büro personeli alımı için kişilerin hukuk lisans programından mezun olmaları, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve KPSS-2020 (B Grubu) puanı en az 70 puan almış olmaları gerekiyor.

3.    Diğer büro personeli alımı için başvurmak isteyenlerin Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden mezun olmaları ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

4.    Temizlik hizmetlerini yerine getirmek üzere en az ortaöğretim mezunu olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP