DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Üniversite Memur, Temizlik ve Güvenlik Alımı Gerçekleştirilecek

Üniversite Memur, Temizlik ve Güvenlik Alımı Gerçekleştirilecek

Üniversite Personel alımı ilanları dahilinde yayınlanan duyurularda İzmir Bakırçay Üniversitesi bünyesine güvenlik alımı, temizlik personeli alımı ve memur alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:48
Üniversite Memur, Temizlik ve Güvenlik Alımı Gerçekleştirilecek
0

BEĞENDİM

ABONE OL

ÜNİVERSİTE PERSONEL ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ

•    Bakırçay üniversitesi memur ve işçi alımı için son başvuru tarihi 28.10.2021 olarak duyuruldu.

•    Başvuru işlemleri şahsen Üniversite personel daire başkanlığına yapılacaktır.

universite isci alim

MEMUR, GÜVENLİK VE İŞÇİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

1.    Üniversite işçi alımı kapsamında iş başvurusu gerçekleştirmek isteyen kişilerin Herhangi bir lisans programından mezunu olmak. MEB onaylı Bilgisayar Programcılığı sertifikasına sahip olması ve Özel Güvenlik ile ilgili herhangi bir ön lisans programından mezun olmak.

2.    Ortaöğretim kurumlarının herhangi bir alanından mezun olması, Temizlik görevini yapmaya engel olacak sağlık sorunu bulunmaması ve ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

3.    En az iki programlama dilini bildiğini belgelendirmek ve duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

4.    Ağ Sistemleri ve Yönlendirme sertifikasına sahip olmak ve personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

5.    Veri Analizi ve Raporlama sertifikasına sahip olmak ve yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

6.    Ortaöğretim kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak ve başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

7.    Seracılık Eğitim Sertifikasına sahip olmak ve resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP