DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Üniversite  Kadrolu Personel Alımı Elektrik Teknisyeni

Üniversite Kadrolu Personel Alımı Elektrik Teknisyeni

Üniversite birimlerinde çalıştırılmak üzere kadrolu personel alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Siirt Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet kadrolu Elektrik Teknisyeni alımı yapılacağı açıklandı.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:28
Üniversite  Kadrolu Personel Alımı Elektrik Teknisyeni
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Üniversite Birimine Kadrolu Personel Alımı: Elektrik Teknisyeni 

Üniversite birimlerinde çalıştırılmak üzere personel alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Siirt Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet kadrolu Elektrik Teknisyeni alımı yapılacağı açıklandı.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Siirt Üniversitesi Elektrik Teknisyeni alımı ilanı son başvuru tarihi 20.10.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvurular İŞKUR sitesi üzerinden yapılması gerekmektedir.

İŞKUR sitesine giriş yapınız. İŞ İLANLARI kısmında İŞYERİ ÜNVANI bölümüne SİİRT ÜNİVERSİTESİ yazın ve ARA butonuna tıklayınız.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

Resmi ilan linki aşağıda bulunmakta

https://kamuilan.ailevecalisma.gov.tr/ilanDetay.aspx?c8113e33-9dbd-4f69-ad0a-0c82e0388237

886633

İSTENİLEN BELGELER

1. Siirt Üniversitesi Elektrik Teknisyeni Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Siirt Üniversitesi Elektrik Teknisyeni Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Diplomalarının aslı veyahut noter tarafından onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Siirt Üniversitesi Elektrik Teknisyeni Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Yabancı Okullardan Mezun olmuş bay ve bayan adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Siirt Üniversitesi Elektrik Teknisyeni Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan barkotlu bilgisayar çıktısı lazımdır.

5. Siirt Üniversitesi Elektrik Teknisyeni Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

6. Siirt Üniversitesi Elektrik Teknisyeni Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Şehir Hatları 4 Daimi Personel Alımı

7. Siirt Üniversitesi Elektrik Teknisyeni alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Siirt Üniversitesi Elektrik Teknisyeni Alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2. Siirt Üniversitesi Elektrik Teknisyeni Alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3. Siirt Üniversitesi Elektrik Teknisyeni Alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin bilinçli bir şekilde işlenmiş bir suçtan ötürü bir yıl veyahut daha fazla süreler ile hapis cezasına çarptırılmamış olmak gerekiyor.

4. Siirt Üniversitesi Elektrik Teknisyeni Alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak gerekiyor.

5. Siirt Üniversitesi Elektrik TeknisyeniAlımı ilanına başvuracak Hileli iflas suçu işlememiş olması gerekiyor.

6. Siirt Üniversitesi Elektrik Teknisyeni Alımı ilanına başvuracak İflasına fesat karıştırmaması gerekmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP