DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Üniversite Hastanesine 269 Personel Alımı Yapılacak

Üniversite Hastanesine 269 Personel Alımı Yapılacak

Erciyes Üniversitesi Rektörlüğü sözleşmeli 269 personel alım ilanı yayımladı. 269 personel alım ilanında sağlık personelleri alınacağı bildirildi

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:15
Üniversite Hastanesine 269 Personel Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Üniversite Hastanesine 269 Personel Alımı Yapılacak

Erciyes Üniversitesi Rektörlüğü sözleşmeli 269 personel alım ilanı yayımladı. 269 personel alım ilanında sağlık personelleri alınacağı bildirildi.

KAYSERİ ERCİYESİ ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

1. Türk Vatandaşı olmak,

2. Bu Kanunun 40 ıncı maddesindeki yaş şartlarını taşımak,

3. Bu Kanunun 41 inci maddesindeki öğrenim şartlarını taşımak,

4. Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

5. Türk Ceza Kanunu’nun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olmak.

Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahküm olmamak.

6. Erkek adayların askerlik hizmetini yapmış olmak veya muaf olmak veya tecilli olmak.

7. 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.

8. Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan, emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak

9. 2018 KPSS (B) grubu sınavlardan Lisans mezunları için KPSSP3, Önlisans mezunları için 2018 – KPSSP93 puanı esas alınacaktır.

10. ECZACI pozisyonuna başvuracak adaylarda Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına ilişkin Esaslar uyarınca KPSS puan şartı aranmamaktadır. Aday sayısının Pozisyon sayısından fazla olması durumunda bu pozisyon için sözlü sınav yapılacak olup, ayrıca duyuru yapılacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Alanya Belediyesi 20 Temizlik Personeli Alımı

11. 6331 sayılı iş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve bağlı mevzuatta tanımlanmış olan çok tehlikeli işyerinde çalışmaya mani hali olmamak.

12. Belirtilen unvanlarda istihdam edilecek kişiler ameliyathane, yoğun bakım ve diğer birimlerde/ünitelerde vardiyalı olarak çalıştırılacaktır.

BAŞVURU ŞEKLİ VE YERİ:

1- Müracaatlar ilanın gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde (mesai bitimine kadar) Erciyes Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı web sayfasından (https://personeldb. erciyes.edu.tr/AltMenu/Personel-Daire-Baskanligi/32/0/5) temin edecekleri 4-B İş Talep Formu ve istenilen belgeleri şahsen veya posta yoluyla başvuru yapılabilecektir.

2- Şahsen yapılacak başvurular; Üniversitemiz Rektörlüğü Genel Evrak Birimine yapılacak olup, istenilen belgeler eksiksiz olarak teslim edilecektir. Eksik belge ile yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

3- Posta yoluyla yapılan başvurular; “Erciyes Üniversitesi Rektörlüğü Yenidoğan Mahallesi, Turhan Baytop Sokak No: 1, 38280 Talas/KAYSERİ” adresine iletilecek olup, eksik belge ile yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır. Posta ile yapılan başvurularda yaşanabilecek gecikmelerden Rektörlüğümüz sorumlu tutulamayacak olup, başvuru süresi içerisinde Rektörlüğümüze iletilmeyen talepler değerlendirmeye alınmayacaktır.

4- Başvuru için istenilen belgelerin asılları istenilmeyecek olup, adaylar atamaya hak kazandığı takdirde evrak aslı (geri iade edilmek üzere) veya noter tasdikli örneği/barkodlu internet çıktısı istenilecektir.

5- Adaylar ilan edilen kadrolardan sadece 1 (bir) tanesine müracaat edebilecektir. Birden fazla kadro için başvuran adayların müracaatı geçersiz sayılacaktır.

6- İlan hakkında Erciyes Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’nın 0352 207 66 66 -10604 numaralı telefonlardan bilgi alınabilecektir.

İlginizi Çekebilir:  Kamu Güncel Sekreter Alımı

İSTENİLEN BELGELER:

1- Öğrenim Belgesi Fotokopisi

2- Lisans mezunları için 2018 KPSS (P3) ve ön lisans mezunları için 2018 KPSS (P93) puan grubu sınav sonuç belgesi. (Barkotlu İnternet Çıktısı veya Fotokopisi)

3- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

4- Erkek Adaylar İçin Askerlik Durum Belgesi (Fotokopisi)

5- Fotoğraf (1) Adet

6- İş Talep Formu

7- Görevin gerektirdiği nitelikleri belirten belgeler:

1. Organ ve Doku Nakli Koordinatörlüğü Sertifika Eğitimi aldığına dair sertifikaya sahip olmak.

2. EBTA (Avrupa Bobath Eğitmenleri Derneği) sertifikalı Bobath Terapisti Eğitimi aldığını belgelendirmek.

3. Manuel Lenf Drenajı-Kompleks Boşaltıcı Fizyoterapi (MLD/KBF) eğitimi aldığına dair sertifikaya sahip olmak.

4. Yeni Doğan İşitme Tarama Sertifikasına sahip olmak.

5. En az 80 saatlik, Üniversitelerin Sürekli Eğitim Merkezlerinden veya MEB’den onaylı “Veteriner Anestezi” sertifikasına sahip olmak.

6. Kamu Kurum ve Kuruluşları ile Üniversitelerin Sürekli Eğitim Merkezleri tarafından düzenlenen en az 40 saat süreyle “Cerrahi Hastalarda Zor Hava Yolu Yöntemi ve Postoperatif Bakım” sertifikasına sahip olmak.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP