DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Üniversite Hastanesi 20 Hemşire Alımı

Üniversite Hastanesi 20 Hemşire Alımı

Kamu hastanesi birimlerine sağlık personeli alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanları bilgilerinde Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 20 adet hemşire alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 03:58
Üniversite Hastanesi 20 Hemşire Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Üniversite Hastanesi 20 Hemşire Alımı

Kamu hastanesi birimlerine sağlık personeli alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanları bilgilerinde Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 20 adet hemşire alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Mustafa Kemal Üniversitesi ilanı son başvuru tarihi 02.04.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin www.hmku.edu.tr/ ve www.mku.edu.tr internet adresleri üzerinden ilan edilecek link üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

Resmi ilanın belgeleri aşağıdadır. Lütfen resmi ilan belgelerini dikkatlice inceleyiniz.

mustafa1

mustafa2

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1 – Kamu Hastane Hemşire ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bay ve bayanların TC vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Kamu Hastane Hemşire ilanına başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı bulunmakta.

3 – Kamu Hastane Hemşire ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Kamu Hastane Hemşire ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Kamu Hastane Hemşire ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Kamu Hastane Hemşire ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Kamu Hastane Hemşire ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

8 – Kamu Hastane Hemşire ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Kamu Hastane Hemşire ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kamu Hastane Hemşire ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Kamu Hastane Hemşire ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Kamu Hastane Hemşire ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Kamu Hastane Hemşire ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Kamu Hastane Hemşire ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Kamu Hastane Hemşire ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP