DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Üniversite Birimine Büro Personeli Alımı

Üniversite Birimine Büro Personeli Alımı

Büro Personeli alımı gerçekleştirilmesi için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan iş ilanlarında Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi 5 adet Büro Personeli alımı yapacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:48
Üniversite Birimine Büro Personeli Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Üniversite Birimine Büro Personeli Alımı

Büro Personeli alımı gerçekleştirilmesi için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan iş ilanlarında Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi 5 adet Büro Personeli alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kütahya Sağlık Bilimleri 5 adet Büro Personeli Alımı ilanı son başvuru tarihi 01.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapacak olan adayların öncelikle https://www.ksbu.edu.tr/Website/Default.aspx sitesi üzerinden başvuru formunu indirip doldurması gerekiyor.

Daha sonra Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Tavşanlı yolu 10. Km. Evliya Çelebi Yerleşkesi Kütahya/Merkez adresine şahsen ya da posta yolu ile yapmaları gerekiyor.

kutayha1 6

kutayha3 6

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – KSBÜ Memur ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – KSBÜ Memur ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – KSBÜ Memur ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – KSBÜ Memur ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – KSBÜ Memur ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – KSBÜ Memur ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – KSBÜ Memur ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

İlginizi Çekebilir:  Milas Belediyesi 17 Sürekli Şoför Ve İşçi Alımı

8 – KSBÜ Memur ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – KSBÜ Memur ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – KSBÜ Memur ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. KSBÜ Memur ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. KSBÜ Memur ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. KSBÜ Memur ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. KSBÜ Memur ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. KSBÜ Memur ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. KSBÜ Memur ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP