DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Üniversite 125 Kamu Personeli Alımı! Başvuru 8 Kasımda Son

Üniversite 125 Kamu Personeli Alımı! Başvuru 8 Kasımda Son

Resmi Gazetede yayımlanan ilan kapsamında Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezine 125 sözleşmeli kamu personeli alımı yapılacağı ilan edilmişti. İlgili adaylar için son başvuru tarihi 8 Kasım 2019 olarak hesaplanmış olup başvuru şartları ve detaylarıyla haberimizde…

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:51
Üniversite 125 Kamu Personeli Alımı! Başvuru 8 Kasımda Son
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Birçok sağlıkçı adayanı ilgilendiren bu ilana başvurular 26 Ekim 2019 tarihinde başlamış olup yayımlanan ilan tarihinden itibaren 15 gün boyunca adayların başvurusuna açıktır. Başvuruyu kaçırmak istemeyen adaylar için detaylarıyla aşağıda verilmiştir.

Genel Başvuru Şartları: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olması, 2018 KPSS sınavına girmiş olması, Anayasal düzene ve Devletin güvenliğine karşı suç işlememiş olması, 657 sayılı devlet memurları kanunu memur alımı şartlarına haiz olması, SGK her hangi bir şekilde maaş almıyor olması, Öğrenim durumları ve niteliklerini taşıyor olması, Güvenlik ve arşiv soruşturması olumlu olması, Kamu Haklarından mahrum olmayanlar kamu personeli alımına başvuruda bulunabilir.

İlgili adayların öğrenim şartları; Ortaöğretim mezunu adaylar için 2018 KPSS B gurubu adaylar arasından KPSS P94 puanı esas alınacak. Önlisans mezunu adaylar için KPSS-B gurubu KPSS P93 puanı esas alınacak olup Lisans mezunu adaylar için ise 2018 KPSS-B gurubu KPSS P3 puanı esas alınacağı duyurulmuştur. Ayrıca başvuruda bulunacak adaylar “kumu görevlerinde ilk defa atanacaklar için sınav yönetmeliği” uygulanır.

İstenilen evraklar; 2018 KPSS sonuç belgesi, Mezuniyet belgesi, Önceden çalışmış ise SGK hizmet döküm cetveli, Başvuru formu ve 1 adet fotoğraf yapıştırılacak (başvuru formu aşağıda verilmiştir. Adli Sicil Kaydı, Askerlik durum belgesi ve e-devlet üzerinden çıktılar kabul edilecek.

İlgili adaylar ilanın yayımlanmasından itibaren 15 gün içerisinde istenilen belgelerle birlikte Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etelemeleri gerekiyor. Yayımlanan kadro dağılımlarından herhangi birine başvuruda bulunabilir. Başvuruda bulunacak adaylara formda ilan numaralarını girmeleri zorunludur. Başvurular şahsen olup diğer iletişim veya ulaşım araçlarıyla başvurular kabul edilmemektedir.

Kadrolar: Fizyoterapist alımı, Laborant alımı, Eczacı alımı, Psikolog alımı, Biyolog alımı, Röntgen teknisyeni alımı, Sağlık fizikçisi alımı, Optisyenlik alımı, Fizyoterapi alımı, Acil tıp teknisyeni alımı, Acil bakım teknikeri alımı, Odyometre alımı, Tıbbi laboratuvar ve Patoloji laboratuvar teknikeri alımı, Perfüzyon alımı, Tıbbi dokümantasyon alımı, Tıbbi sekreterlik alımı, Diş protez teknisyenliği ve hemşire alımı yapılacağı ilan edilmiştir. Kamu personeli alımı detayları aşağıda kılavuzda yer almaktadır.

Afyonkarahisar Üniversitesi Sözleşmeli sağlık personeli alımı  tıklayın.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP