DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Ulusal Bor Araştırma Enstitüsü 10 Sözleşmeli Personel İlanları

Ulusal Bor Araştırma Enstitüsü 10 Sözleşmeli Personel İlanları

Ulusal Bor Araştırma Enstitüsü Başkanlığı yayınladığı ilan ile 10 sözleşmeli personel ilanları duyurdu. Başvuruda bulunmak isteyen adayların unvanları Mühendis, Fizikçi, Büro Görevlisi ve 1 Sekreter alımı yapılacağı duyuruldu. İşte tüm detaylar haberimizin devamında...

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:02
Ulusal Bor Araştırma Enstitüsü 10 Sözleşmeli Personel İlanları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

UBAE Başkanlığı tarafından yayınlanan ilana göre istihdam edilmek üzere 10 kamu personeli alımı yapılacaktır. Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvuru genel şartları, tarihleri ve detayları haberimizin devamında verilmiştir. Unvanlar ise Mühendis, Fizikçi, Büro görevlisi ve Sekreter alımı yapılacaktır.

Başşvuru Şartları;

1) Sözlü Sınava; 2018 veya 2019 yılı Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS)’ndan her bir grup pozisyon unvanı için EK-1’deki Tablo’da aranan puan türünden belirtilen asgari (taban) puanı almış olanlar başvurabilecektir. Adaylar EK-1’deki Tablo’da belirtilen yalnız bir grup için başvuru yapabilecektir. Birden fazla grup için başvuru yapılması halinde, tüm başvurular geçersiz sayılacak, bu şekilde sınava girenler kazanmış olsalar dahi göreve başlatılmayacaktır. 2) Yönetmeliğin 7. maddesi uyarınca 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde sayılan genel şartları taşımak ve son başvuru tarihi itibarıyla başvurulacak grup için EK-1’deki Tablo’da belirtilen öğrenim programlarından veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurtdışındaki yükseköğretim kurumlarının birinden mezun olmak. 3) Mühendis ve Fizikçi pozisyonlarına başvuracak adaylar için; Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından İngilizce Dili’nde yapılan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS)’ndan en az (D) düzeyinde puan almış olmak veya dil yeterliliği bakımından buna denkliği ÖSYM tarafından kabul edilen başka bir belgeye sahip olmak veya Yükseköğretim Kurumları Yabancı Dil Sınavı (YÖKDİL)’ndan en az (60) puan almış olmak. 

Başvuru Tarihi Ve Şekli;

1) Başvurular; 02/03/2020 Pazartesi günü saat 10:00’da başlayıp, 17/03/2020 Salı günü saat 17:00 itibarıyla sona erecektir. 2) Başvurular, BOREN’nin www.boren.gov.tr adresli resmi internet sitesinde açılacak olan “Sözleşmeli (Asli) Personel Alımı Giriş Sınavı Başvurusu” bağlantısı üzerinden doldurulacak Başvuru Formu kullanılarak yapılacaktır. Başvuru esnasında; Başvuru Formuna adayın fotoğrafı eklenecek ve KPSS sonuç belgesi, diploma veya geçici mezuniyet belgesi ile mühendis ve fizikçi pozisyonlarına başvuran adaylar için yabancı dil belgesi sisteme yüklenecektir. Bu nedenle, adayların bu belgelerin PDF veya resim formatındaki hallerini hazır bulundurmaları gerekmektedir. İnternet sitesi üzerinden yapılan başvuru sonrasında posta veya diğer iletişim kanallarıyla herhangi bir belge gönderilmeyecektir. 3) Sınav başvuru ve işlemleri sırasında gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu veya eksik evrak verdiği tespit edilen adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP