DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

UİB Personel Alımı

UİB Personel Alımı

Personel alımları için resmi ilan yayınlandı. Yayınlanan iş ilanları bilgileri dahilinde Uludağ İhracatçı Birlikleri kendi bünyesinden istihdam edilmek üzere 3 adet uzman yardımcısı alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:16
UİB Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

UİB Personel Alımı

UİB ilanı için başvuru yapacak kişilerin kurum tarafından belirtilmiş olan çalışma şartlarını karşılaması gerekiyor.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Uludağ İhracatçı Birlikleri 3 adet uzman yardımcısı alımı ilan son başvuru tarihi 30.6.2021 olarak açıklandı.

Uludağ İhracatçı Birlikleri 3 adet uzman alımı ilanına başvuru yapmak için aşağıda yazılı olan kurum mail adresi üzerinden işlem yapılması gerekiyor.

[email protected]

uludag1

uludag2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Uludağ İhracatçı Birlikleri 3 adet uzman yardımcısı yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Uludağ İhracatçı Birlikleri 3 adet uzman yardımcısı ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Uludağ İhracatçı Birlikleri 3 adet uzman yardımcısı yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Uludağ İhracatçı Birlikleri 3 adet uzman yardımcısı yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Uludağ İhracatçı Birlikleri 3 adet uzman yardımcısı duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Uludağ İhracatçı Birlikleri 3 adet uzman yardımcısı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Uludağ İhracatçı Birlikleri 3 adet uzman yardımcısı Personel yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP