DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

TÜVTÜRK Lise Mezunu 32 Personel Alıyor

TÜVTÜRK Lise Mezunu 32 Personel Alıyor

İŞKUR iş ilanları ile Türkiye Geneli illerdeki araç muayene istasyonlarına 32 araç muayene teknisyeni alınacak. Araç Muayene Teknisyeni alımlarının yapılacağı iller ve diğer koşulları haberimiz içeriğindedir.

ABONE OL
10 Şubat 2022 20:58
TÜVTÜRK Lise Mezunu 32 Personel Alıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

TÜVTÜRK araç muayene istasyonları Türkiye genelinde 32 personel alımını İŞKUR iş ilanları ile Şanlıurfa personel alımı, Ankara personel alımı, Adıyaman, Gaziantep, Hatay, Kayseri, Kahramanmaraş ve Erzurum illerindeki şirketler bünyesine araç muayene teknisyeni işçi alımı yapacak. Yapılacak işçi alımlarının ayrıntıları şöyledir.

Şanlıurfa İline Yapılacak 10 Kişi Araç Muayene Teknisyeni Alımı

Araç Muayene İstasyonu Teknisyeni ünvanı ile işçi alımı Şanlıurfa iline 10 kişi olarak yapılacak. Adayların en az Motor, Makine, Otomotiv bölümü lise veya önlisans mezunu olması, kadın veya erkek 24 ile 35 yaş aralığında olması, C, D, E sınıfı ehliyetlerden herhangi birine sahip olması ve Şanlıurfa ikametli olması gerekmektedir. Başvurmak isteyen adaylar için İŞKUR ilan numarası 00005029270 olup başvurular 15 Temmuz 2019 tarihinde sona erecektir.

Ankara İline Yapılacak 15 Kişi Araç Muayene Teknisyeni Alımı

Araç Muayene Teknisyeni olarak Ankara ili işçi alımı 15 kişi olarak yapılacaktır. Teknisyen adaylarının Meslek Yüksek Okullarının, makine, motor, mekatronik, motor teknolojileri, otomotiv teknolojisi, iş makineleri, otomotiv bölümü mezunu veya Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi, mesleki ve teknik eğitim merkezi, mesleki açık öğretim lisesi veya dengi meslek liselerinin makine, motor, tesviye, otomotiv bölümü, motorlu araç teknolojisi (otomotiv, elektromekanik) alanı, makine teknolojisi (makine bakım onarım, bilgisayarlı makine imalatı) alanı mezunu olması, erkek ve 22 ile 30 yaş aralığında olması, B sınıfı sürücü belgesi olması, C ve D sınıfı ehliyeti olanlar tercih sebebi olacak, askerlik görevini tamamlamış olması ve Ankara ikametli olması gerekmektedir. Başvurmak isteyen adaylar için İŞKUR ilan numarası 00005024546 olup başvurular 17 Temmuz 2019 tarihinde sona erecektir.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

Kahramanmaraş İline Yapılacak Olan 4 Kişi Araç Muayene Teknisyeni Alımı

Araç Muayene Teknisyeni ünvanı ile işçi alımı Kahramanmaraş merkez ve Narlı ilçelerinde çalıştırılmak üzer 4 kişi olarak yapılacak. Adayların en az meslek liseleri Motor, Makine bölümü mezunu veya Meslek Yüksekokulu Otomotiv veya Makine bölümü mezunu olması, erkek ve 22 yaşıdan büyük olması,, C, Milanobet D, E sınıfı ehliyetliler tercih sebebi olup B sınıfı ehliyet olanlarda başvurabilecek, askerliğini yapmış olması ve Kahramanmaraş ikametli olması gerekmektedir. Başvurmak isteyen adaylar için İŞKUR ilan numarası 00005038289 olup başvurular 24 Temmuz 2019 tarihinde sona erecektir.

Erzurum İline Yapılacak Olan 2 Kişi Araç Muayene Teknisyeni Alımı

Araç Muayene İstasyonu Teknisyeni ünvanı ile işçi alımı Erzurum iline 2 kişi olarak yapılacak. Adayların en az Meslek Lisesi Motor bölümü mezunu olması erkek ve 22 ile 30 yaş aralığında olması, E sınıfı ehliyeti olması, askerliğini fiilen yapmış olması ve Erzurum ikametli olması gerekmektedir. Başvurmak isteyen adaylar için İŞKUR ilan numarası 00005043592 olup başvurular 27 Temmuz 2019 tarihinde sona erecektir.

Konya İline Yapılacak Olan 1 Kişi Araç Muayene Teknisyeni Alımı

Araç Muayene İstasyonu Teknisyeni ünvanı ile işçi alımı Konya iline 1 kişi olarak yapılacak. Adayların en az Meslek Lisesi Makine, Motor, Tesviye, Motorlu Araçlar Teknolojisi, Makine Teknolojisi, Makine Teknolojileri Alanı Makine Bakım Onarım Dalı, Önlisans İş Makineleri, Makine, Mekatronik, Motor, Otomotiv bölümü mezunu olması, alanında en az 1 yıl deneyimli olması, erkek ve 20 ile 35 yaş aralığında olması, askerliğini fiilen yapmış olması ve Çumra bölgesinde ikamet eden veya ikamet edebilecek olması gerekmektedir. Başvurmak isteyen adaylar için İŞKUR ilan numarası 00005041393 olup başvurular 26 Temmuz 2019 tarihinde sona erecektir.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

Yukarıda sizler için derlediğimiz İŞKUR işçi alım ilanları başvurularınız için son başvuru tarihlerine kadar başvurularınızı İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak tamamlayabilirsiniz.

İŞKUR iş ilanlarına başvurmak için tıklayınız.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP