DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

TÜSEB 60 KPSS Puanı İle Memur Alımı

TÜSEB 60 KPSS Puanı İle Memur Alımı

Kamu Personeli Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Türkiye Sağlık Enstitüleri kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 38 adet memur alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:39
TÜSEB 60 KPSS Puanı İle Memur Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

TÜSEB 60 KPSS Puanı İle Memur Alımı

Kamu Personeli Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Türkiye Sağlık Enstitüleri kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 38 adet memur alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

TÜSEB Kamu Personeli Alımı ilanı başvuruları 4.1.2021 tarihinde başlayacak ve 8.01.2021 tarihinde sona erecektir.

Başvurular İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecektir.

4 Ocak 2021 tarihinde ilan başvuruları İŞKUR sitesinde açılacaktır. Başvuru yapmak için İŞKUR iş ilanları bölümünde İŞYERİ ÜNVANI kısmına TÜSEB YÖNETİM HİZMETLERİ yazın ve ARA butonuna tıklayın.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

Resmi ilan kılavuz linki aşağıdadır.

https://www.ilan.gov.tr/ilan/719582/personel-alimi-akademik-kadro-ve-egitim-ilanlari/kamu-personel-alim-ve-sinavlari/turkiye-saglik-enstituleri-baskanligi-38-personel-alacak

Aşağıda bulunan Youtube kanalımıza ait videoyu izleyerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. TÜSEB Kamu Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. TÜSEB Kamu Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. TÜSEB Kamu Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. TÜSEB Kamu Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. TÜSEB Kamu Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. TÜSEB Kamu Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. TÜSEB Kamu Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. TÜSEB Kamu Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. TÜSEB Kamu Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. TÜSEB Kamu Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. TÜSEB Kamu Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – TÜSEB Kamu Personeli alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 – TÜSEB Kamu Personeli alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 – TÜSEB Kamu Personeli alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP