DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Türkiye Uzay Ajansı KPSS'siz Personel Alımı

Türkiye Uzay Ajansı KPSS'siz Personel Alımı

Türkiye Uzay Ajansı birimlerine en az lise mezunu olan kişiler arasından kamu işçisi alımı yapılacağı bildirildi. Yayınlanan iş ilanlarında Türkiye Uzay Ajansı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 4 adet temizlik görevlisi alımı ve 2 adet garson alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:56
Türkiye Uzay Ajansı KPSS'siz Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye Uzay Ajansı KPSS’siz Personel Alımı

Türkiye Uzay Ajansı birimlerine en az lise mezunu olan kişiler arasından kamu işçisi alımı yapılacağı bildirildi. Yayınlanan iş ilanlarında Türkiye Uzay Ajansı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 4 adet temizlik görevlisi alımı ve 2 adet garson alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Türkiye Uzay Ajansı işçi alımı ilanı son başvuru tarihi 26.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuruların İŞKUR sitesi üzerinden yapılması gerekiyor. Aşağıda bulunan direkt linkler üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Temizlik görevlisi başvuru linki

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005893441

Garson alımı başvuru linki

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005893368

uzay

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Türkiye Uzay Ajansı ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Türkiye Uzay Ajansı ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Türkiye Uzay Ajansı ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Türkiye Uzay Ajansı ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Türkiye Uzay Ajansı ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Türkiye Uzay Ajansı ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Türkiye Uzay Ajansı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Türkiye Uzay Ajansı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Türkiye Uzay Ajansı ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Türkiye Uzay Ajansı ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Türkiye Uzay Ajansı ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Türkiye Uzay Ajansı ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Türkiye Uzay Ajansı ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Türkiye Uzay Ajansı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Türkiye Uzay Ajansı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

FACEBOOK SAYFAMIZ 

https://www.facebook.com/kamupersonelialimii

TWİTTER SAYFAMIZ 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP