DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Türkiye İş Bank Memur Alımı Yapılacaktır

Türkiye İş Bank Memur Alımı Yapılacaktır

TC İş Bankası Memur Alımı gerçekleştirmek amacı ile iş ilanı duyurusu ilan edildi. Yayınlanmış olan memur alımı iş ilanları bilgilerinde İş bankası şubelerinde istihdam edilmek üzere Memur alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:58
Türkiye İş Bank Memur Alımı Yapılacaktır
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye İş Bank Memur Alımı Yapılacaktır

TC İş Bankası Memur Alımı gerçekleştirmek amacı ile iş ilanı duyurusu ilan edildi. Yayınlanmış olan memur alımı iş ilanları bilgilerinde İş bankası şubelerinde istihdam edilmek üzere Memur alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Başvuru yapmak isteyen bütün kişilerin aşağıda bulunmakta olan link üstünden başvuru yapması gerekmekte. Başvuru yapmadan önce İşbankası kariyer sitesine üye olup özgeçmiş oluşturmanız gerekiyor.

https://www.isbank.com.tr/bankamizi-taniyin/memur

isbank memur 3

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Banka Memur çalışanı ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Banka Memur çalışanı ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Banka Memur çalışanı ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Banka Memur çalışanı ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Banka Memur çalışanı ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Banka Memur çalışanı ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Banka Memur çalışanı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Banka Memur çalışanı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Banka Memur çalışanı ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Banka Memur çalışanı ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Banka Memur çalışanı ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Banka Memur çalışanı ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Banka Memur çalışanı ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Banka Memur çalışanı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Banka Memur çalışanı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Banka Memur çalışanı ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP