DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Türkiye Adalet Akademisi Başkanlığı 40 Personel Alımı İlanı

Türkiye Adalet Akademisi Başkanlığı 40 Personel Alımı İlanı

Türkiye Adalet Akademisi Başkanlığı 3 farklı unvan için 40 kişilik kontenjan ile personel alımı işçi alımı yapacaktır.

ABONE OL
10 Şubat 2022 20:58
Türkiye Adalet Akademisi Başkanlığı 40 Personel Alımı İlanı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yurt genelinde hizmet veren kurum ve vakıfların yaptıkları personel alımı ve işçi alımı süreçlerinin dışında bir istatistik ile devam eden ve Türkiye İstihdam Seferberliği kapsamında milli hasılaya dahil edilen bir diğer alımlar için de kurumlar ve başkanlıklar istihdam ilanı yayımlama devam ediyor.

İlgili ilanlar içerisinde en fazla istihdam ilanı yayımlayan başkanlıklar listesinde ilk sıralarda yer alan Türkiye Adalet Akademisi Başkanlığı Başkanlığı tarafından bir istihdam ilanı daha yayımlandı ve kurum içinde personel alımı işçi alımı yapılacağı bilgisi verildi.

Türkiye Adalet Akademisi Başkanlığı 40 Personel Alıyor

Belirlenen şartlar ve ilgili birimlerinde tespit ettiği kontenjanlar dahilinde istihdam edilecek personel alımları için toplamda 40 kişilik alım kontenjanı ayrılmaktadır.

İlanda verilen unvan dağılımı bilgilerine göre ise; 36 kişi ile sınırlı olmak üzere Temizlik Görevlisi unvanı ile; 2 kişi ile sınırlı olmak üzere Bahçıvan Peyzaj İşçisi ve son olarak 2 kişi ile sınırlandırılmak üzere ise Şoför Yük Taşıma unvanı ile personel istihdamı yapılacağı açıklandı.

Başvuru Şartları

Söz konusu unvanlar için personel istihdam ilanı ve kılavuzda yer alan unvanların karşılarında yer alan özel şartların tamamı adaylar tarafından sağlanacak olup; ilgili Savoybetting görevlendirilmelerin tamamı Ankara kentinde yapılacaktır. 

Adaylardan herhangi bir KPSS puanı talep edilmezken, şoför alımı için en az 60 puan KPSS talep edilmektedir. 18-35 yaş aralığında olan adaylar için; Temizlik Personeli alımında en az ilköğretim; Bahçıvan alımında en az ortaöğretim ve Şoför alımında da en az ön lisans mezunu personeller tercih edilecektir.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye İstatistik Kurumu 2022 Personel Alımı

17 Eylül’de yapılacak olan kura çekilişi ile sonuçlar belirlenecek olup; seçilen adaylar 1 Ekim 2019’da sınava tabi tutulacaktır.

yurtdYYY

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP