DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Türk Telekom Kurumu Personel Alımı Yapılacak

Türk Telekom Kurumu Personel Alımı Yapılacak

Türk Telekom bünyesinde istihdam edilmek üzere farklı kadrolara personel alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanı duyurusu yayınlandı.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:06
Türk Telekom Kurumu Personel Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türk Telekom Kurumu Personel Alımı Yapılacak

Türk Telekom bünyesinde istihdam edilmek üzere farklı kadrolara personel alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanı duyurusu yayınlandı.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Başvuru işlemi için aşağıda yazılı bulunan link üstünden başvuru işlemini yapmaları gerekmektedir.

https://turktelekomkariyer.com.tr/ilanlarimiz.aspx

ALIM YAPILAN KADROLAR

Teknik Analist Uzmanı/Kıdemli Uzmanı alımı

Yasal Uyum Yönetimi Uzmanı alımı

Siber Güvenlik Mimarı alımı

Kıdemli Sızma Testi Uzmanı alımı

Mobil Faturalı Hatlar Faturalandırma Operasyonu Uzmanı alımı

Enerji ve Soğutma Sistemleri Uz./Kıd. Uz. alımı

Mobil Saha Performans Geliştirme Kıd. Uz. (Mobile Network Performance Improvement Sr.Specialist)

Siber Atak Savunma Uzmanı/Kıdemli Uzmanı alımı

SAP Business Analyst alımı

BT Operasyonları Uzmanı alımı

Kıdemli Siber Güvenlik Proje Uzmanı alımı

telekom 15

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Telekom iş ilanları yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Telekom iş ilanları ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Telekom iş ilanları yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Telekom iş ilanları yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Telekom iş ilanları ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

6. Telekom iş ilanları duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

7. Telekom iş ilanları ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. Telekom iş ilanları duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Telekom iş ilanları duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Telekom iş ilanları ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Telekom iş ilanları yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Telekom iş ilanları ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Telekom iş ilanları resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Telekom iş ilanları ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP