DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Türk Hava Yolları Şehirlere Personel Alıyor! Başvuru Başladı

Türk Hava Yolları Şehirlere Personel Alıyor! Başvuru Başladı

THY tarafından yayınlanan ilanlar kapsamında şehirlere personel alımı ilanı yayınlamıştır. İlgilenen adaylar için çalışma şartları, görevleri ile çalışma adresleri Türk Hava Yolları tarafından verilmiştir. İşte detaylarıyla haberimizde…

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:00
Türk Hava Yolları Şehirlere Personel Alıyor! Başvuru Başladı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yayınlanan ilanlar kapsamında THY bünyesinde istihdam edilmek üzere 10 şehirde personel alımı yayınlamıştır. İlgili adayların başvuru şartları, unvanlar, başvuru adresi linki, çalışma şartları ile şehirler aşağıda verilmiştir.

Genel başvuru şartları neler; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, 01 Ocak 1994 sonrası doğmuş olması, 4 yıllık lisans bölümünde 3 sınıf öğrencisi olduğunu belgelemek, İyi derecede İngilizce biliyor olması, THY’nin yapacağı İngilizce mülakat sınavından başarılı olması, Adli sicil kaydının temiz olması ve kamu haklarından mahrum olmayan adaylar arasından başvurular kabul edilecektir.

Adayların çalışma şehirleri şöyle; Ankara, Antalya, İzmir, Samsun, Hakkari, Hatay, Van, Eskişehir, Erzurum ve Kayseri illerinde istihdam edileceklerdir.

Çalışma Süresi; Adayların başvuru esnasında yalnızca (tek çalışma yeri tercih hakkı) bulunmaktadır. Öğrencisi olduğu okulun bulunduğu şehir için başvuru yapan adaylar öncelikli olarak değerlendirilecektir. Haftanın en az 2 günü tam zamanlı olmak üzere; haftada en fazla 30 saat çalışılabilir ve çalışılan saate göre ücret hesaplaması yapılacak.

Başvuru Şekli ve İzlenecek Yol; Yukarıdaki kriterleri taşıyan adayların ilana kurumsal web sitemiz üzerinden başvurmaları gerekmektedir. İlan şartlarını taşımayan adayların başvurusu kabul edilmeyecektir. Sınıf şartını belgeleyebilmek için “Eğitim Bilgilerim” kısmında “Lisans” sekmesinde yer alan “Dosya Seç” butonundan “Öğrenci Belgesi” yüklenmesi zorunludur. Genel not ortalaması şartını belgeleyebilmek için “Ana Sayfam” kısmında yer alan “Özgeçmiş Eklentileri” sekmesinden “Öğrenci Not Dökümü” yüklenmesi zorunludur. Belge kontrolünden sonra ilan kriterlerini sağlayan adaylar, online olarak yapılan ‘’Genel Yetenek’’ ve ‘’İngilizce’’ sınavına davet edilecektir. Akabinde adaylar, sınav sonucu ve not ortalaması dikkate alınarak mülakata davet edilecektir. Yukarıda çalışma yeri olarak belirtilen illerde eğitim gören adaylar öncelikli olarak değerlendirilecektir. Mülakat öncesinde adayların yukarıda belirtilen kriterlere uygunluklarını belgelemeleri istenecek ve kriterlere uygun olmayan adaylar sürece devam edemeyecektir.

İlginizi Çekebilir:  KPSS Şartsız Kamu Belediye Kadrolu Ziraat Mühendisi Alımı

İlgili adaylar süreç sonunda başarılı olan adaylara iş teklifi yapılacak, işe başlangıç belgelerini hazırlamaları istenecek ve istenen belgelerin teslim edilmesi akabinde istihdam süreci tamamlanacağı ilan edilmiştir.

Türk Havayolları ilan kılavuz ve başvuru adresi TIKLAYINIZ.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP