DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Türk Akreditasyon Kamu Kurumu Personel Alımı

Türk Akreditasyon Kamu Kurumu Personel Alımı

Yayınlanan Kamu Kurumu personel alımı Ankara iş ilanları bilgisinde TÜRKAK Türk Akreditasyon Kurumu birimlerinde çalıştırılmak üzere 11 adet Akreditasyon uzman yardımcısı alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:17
Türk Akreditasyon Kamu Kurumu Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türk Akreditasyon Kamu Kurumu Personel Alımı

TÜRKAK Türk Akreditasyon Kurumu iş ilanları için başvuru yapacak olan kişilerin 35 yaşından gün almamış olmaları ve dört yıllık üniversitelereden mezun olmuş olmaları gerekiyor.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

TÜRKAK Türk Akreditasyon 11 adet Akreditasyon uzman yardımcısı alımı ilanı son başvuru tarihi 30.06.2021 olarak bildirilmiştir.

TÜRKAK Türk Akreditasyon 11 adet Akreditasyon uzman yardımcısı alımı ilanına başvuru için kurumun aşağıda yazılı internet adresi üstünden başvuru yapmanız gerekiyor.

www.turkak.org.tr

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

akreditasyon1

akreditasyon2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

Akreditasyon uzman yardımcısı yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

Akreditasyon uzman yardımcısı ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

Akreditasyon uzman yardımcısı yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

Akreditasyon uzman yardımcısı duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

Akreditasyon uzman yardımcısı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

Akreditasyon uzman yardımcısı yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP