DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Turizm Bakanlığı Programcı Alımı Yapılacak

Turizm Bakanlığı Programcı Alımı Yapılacak

Kamu personel alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanı bilgileri yayınlandı. Kamu personeli alımı iş ilanları duyurusu içeriğinde Kültür ve Turizm bakanlığı Atatürk tarih yüksek kurumu birimleri içerisinde istihdam edilmek üzere 5 adet programcı alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 03:59
Turizm Bakanlığı Programcı Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Turizm Bakanlığı Programcı Alımı Yapılacak

Kamu personel alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanı bilgileri yayınlandı. Kamu personeli alımı iş ilanları duyurusu iöeriğinde Kültür bakanlığı Atatürk tarih yüksek kurumu birimleri içerisinde istihdam edilmek üzere 5 adet programcı alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Programcı ilanı son başvuru tarihi 21.05.2021 olarak belirtilmiş.

Aşağıda bulunmakta olan internet adresi üzerinden online başvuru yapmaları gerekmektedir.

basvuru.ayk.gov.tr

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

kultur1 8

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1. Programcı Turizm bakanlığı ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

2. Programcı Turizm bakanlığı yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

3. Programcı Turizm bakanlığı ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

4. Programcı Turizm bakanlığı duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Programcı Turizm bakanlığı duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Programcı Turizm bakanlığı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye İstatistik Kurumu 2022 Personel Alımı

3. Programcı Turizm bakanlığı yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Programcı Turizm bakanlığı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Programcı Turizm bakanlığı resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Programcı Turizm bakanlığı ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP