DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

TÜBİTAK TBAE Personel Alımı Yapacak

TÜBİTAK TBAE Personel Alımı Yapacak

TÜBİTAK Personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı ilanlarında TÜBİTAK TBAE kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 adet Uzman yardımcısı alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:02
TÜBİTAK TBAE Personel Alımı Yapacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

TÜBİTAK TBAE Personel Alımı Yapacak

TÜBİTAK Personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı ilanlarında TÜBİTAK TBAE kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 adet Uzman yardımcısı alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

TÜBİTAK TBAE son başvuru tarihi 15.03.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin www.kariyer.tubitak.gov.tr internet sitesine online olarak başvuru yapmaları gerekiyor.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – TÜBİTAK TBAE ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – TÜBİTAK TBAE ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – TÜBİTAK TBAE ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – TÜBİTAK TBAE ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – TÜBİTAK TBAE ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – TÜBİTAK TBAE ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – TÜBİTAK TBAE ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – TÜBİTAK TBAE ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – TÜBİTAK TBAE ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. TÜBİTAK TBAE ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. TÜBİTAK TBAE ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. TÜBİTAK TBAE ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. TÜBİTAK TBAE ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. TÜBİTAK TBAE ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. TÜBİTAK TBAE ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP