DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

TUBİTAK TBAE Personel Alımı

TUBİTAK TBAE Personel Alımı

Kamu kurumuna TUBİTAK TBAE alımı için iş ilanı Yayınlandı. Yayınlanmakta olan iş ilanları bilgileri içinde Gebze Kocaeli TUBİTAK TBAE kurumu birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Uzman alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:07
TUBİTAK TBAE Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

TUBİTAK TBAE Personel Alımı

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

TUBİTAK TBAE Gebze Kocaeli kurumu 1 uzman ilanı son başvuru tarihi 28.06.2021 olarak bildirilmiştir.

TUBİTAK TBAE Gebze Kocaeli kurumu 1 uzman ilanına başvuru için aşağıda yazılı bulunan kurum internet adresi üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. TUBİTAK TBAE Gebze Kocaeli yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. TUBİTAK TBAE Gebze Kocaeli ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. TUBİTAK TBAE Gebze Kocaeli yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. TUBİTAK TBAE Gebze Kocaeli duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. TUBİTAK TBAE Gebze Kocaeli ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. TUBİTAK TBAE Gebze Kocaeli yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP