DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

TUBİTAK RUTE Personel Alımı

TUBİTAK RUTE Personel Alımı

Kamu kurumuna eleman alımı için iş ilanı Yayınlandı. Yayınlanmakta olan iş ilanları bilgisinde TUBİTAK RUTE birimlerinde çalıştırılmak üzere 41 adet araştırmacı alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:10
TUBİTAK RUTE Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

TUBİTAK RUTE Personel Alımı

TUBİTAK tarafından yayınlanan ilan bilgilerinde başvuru yapacvak olan kişilerin ilgili üniversite bölümlerinden mezun olması gerekiyor. Bir aday sadece bir adet pozisyona başvuru yapabilirler.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

TUBİTAK RUTE 41 araştırmacı ilanı son başvuru tarihi 28.06.2021 olarak bildirilmiştir.

TUBİTAK RUTE 41 araştırmacı ilanına başvuru için aşağıda yazılı bulunan kurum internet adresi üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor.

https://kariyer.tubitak.gov.tr/UI/AnaSayfa.aspx

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

tubitak rute1

tubitak rute2

tubitak rute3

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. TUBİTAK RUTE 41 araştırmacı yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. TUBİTAK RUTE 41 araştırmacı ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. TUBİTAK RUTE 41 araştırmacı yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. TUBİTAK RUTE 41 araştırmacı duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. TUBİTAK RUTE 41 araştırmacı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. TUBİTAK RUTE 41 araştırmacı yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP