DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

TUBİTAK MAM Araştırmacı Personel Alımı

TUBİTAK MAM Araştırmacı Personel Alımı

Personel alımı için iş ilanı bilgileri yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde TUBİTAK MAM kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 7 adet araştırmacı teknisyen alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:06
TUBİTAK MAM Araştırmacı Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

TUBİTAK MAM Araştırmacı Personel Alımı

Personel alımı için iş ilanı bilgileri yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde TUBİTAK MAM kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 7 adet araştırmacı teknisyen alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

TUBİTAK MAM son başvuru tarihi 18.05.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan internet adresinde online olarak başvuru yapmaları gerekiyor.

www.kariyer.tubitak.gov.tr

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

tubitak mam1

tubitak mam2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – TUBİTAK MAM araştırmacı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – TUBİTAK MAM araştırmacı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – TUBİTAK MAM araştırmacı ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – TUBİTAK MAM araştırmacı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – TUBİTAK MAM araştırmacı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – TUBİTAK MAM araştırmacı ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – TUBİTAK MAM araştırmacı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Şehir Hatları 4 Daimi Personel Alımı

8 – TUBİTAK MAM araştırmacı ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – TUBİTAK MAM araştırmacı ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. TUBİTAK MAM araştırmacı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. TUBİTAK MAM araştırmacı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. TUBİTAK MAM araştırmacı ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. TUBİTAK MAM araştırmacı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. TUBİTAK MAM araştırmacı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. TUBİTAK MAM araştırmacı ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP