DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

TUBİTAK Kamu Personel Alımı

TUBİTAK Kamu Personel Alımı

Personel alımı için iş ilanı duyurusu yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde TUBİTAK kurumsal iletişim daire başkanlığı kurumu kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 13 adet personel alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:58
TUBİTAK Kamu Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

TUBİTAK Kamu Personel Alımı

Personel alımı için iş ilanı duyurusu yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde TUBİTAK kurumsal iletişim daire başkanlığı kurumu kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 13 adet personel alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

TUBİTAK son başvuru tarihi 17.05.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan internet adresinde online olarak başvuru yapmaları gerekiyor.

www.kariyer.tubitak.gov.tr

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

tubitak uzman

tubitak uzman2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – TUBİTAK iletişim daire ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – TUBİTAK iletişim daire ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – TUBİTAK iletişim daire ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – TUBİTAK iletişim daire ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – TUBİTAK iletişim daire ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – TUBİTAK iletişim daire ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – TUBİTAK iletişim daire ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  İçişleri Bakanlığı 3546 Mühendis, İşçi Ve Personel Alımı

8 – TUBİTAK iletişim daire ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – TUBİTAK iletişim daire ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. TUBİTAK iletişim daire ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. TUBİTAK iletişim daire ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. TUBİTAK iletişim daire ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. TUBİTAK iletişim daire ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. TUBİTAK iletişim daire ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. TUBİTAK iletişim daire ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP