DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

TUBİTAK Kamu AR-GE Personel Alımı

TUBİTAK Kamu AR-GE Personel Alımı

Personel alımı için iş ilanı duyurusu bilgisi yayınlandı. Yayınlanmış olan kapu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde TUBİTAK Bilgem kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 15 adet AR-GE personeli alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:05
TUBİTAK Kamu AR-GE Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

TUBİTAK Kamu AR-GE Personel Alımı

Personel alımı için iş ilanı duyurusu bilgisi yayınlandı. Yayınlanmış olan kapu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde TUBİTAK Bilgem kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 15 adet AR-GE personeli alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

TUBİTAK Bilgem son başvuru tarihi 17.05.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan internet adresinde online olarak başvuru yapmaları gerekiyor.

www.kariyer.tubitak.gov.tr

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

tubitak kocaeli

tubitak kocaeli2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Bilgem Tubitak Ar-ge ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Bilgem Tubitak Ar-ge ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Bilgem Tubitak Ar-ge ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Bilgem Tubitak Ar-ge ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Bilgem Tubitak Ar-ge ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Bilgem Tubitak Ar-ge ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Bilgem Tubitak Ar-ge ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

8 – Bilgem Tubitak Ar-ge ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Bilgem Tubitak Ar-ge ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Bilgem Tubitak Ar-ge ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Bilgem Tubitak Ar-ge ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Bilgem Tubitak Ar-ge ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Bilgem Tubitak Ar-ge ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Bilgem Tubitak Ar-ge ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Bilgem Tubitak Ar-ge ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP