DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

TÜBİTAK Evrak Dağıtıcısı Alımı

TÜBİTAK Evrak Dağıtıcısı Alımı

Kamu personeli alımı için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanmış olan ilan bilgilerinde TÜBİTAK kurumu kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 3 adet Evrak Dağıtıcısı alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:01
TÜBİTAK Evrak Dağıtıcısı Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

TÜBİTAK Evrak Dağıtıcısı Alımı

Kamu personeli alımı için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanmış olan ilan bilgilerinde TÜBİTAK kurumu kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 3 adet Evrak Dağıtıcısı alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

TÜBİTAK Evrak Dağıtıcısı Alımı ilanı son başvuru tarihi 12.03.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvurular İŞKUR sitesi üzerinden yapılması gerekiyor.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan link üzerinden başvuru işlemini gerçekleştirmesini gerekiyor.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005914767

BAŞVURU GENEL BİLGİLERİ

1 – TÜBİTAK Evrak Dağıtıcısı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – TÜBİTAK Evrak Dağıtıcısı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – TÜBİTAK Evrak Dağıtıcısı ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – TÜBİTAK Evrak Dağıtıcısı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – TÜBİTAK Evrak Dağıtıcısı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – TÜBİTAK Evrak Dağıtıcısı ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – TÜBİTAK Evrak Dağıtıcısı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – TÜBİTAK Evrak Dağıtıcısı ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – TÜBİTAK Evrak Dağıtıcısı ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. TÜBİTAK Evrak Dağıtıcısı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. TÜBİTAK Evrak Dağıtıcısı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. TÜBİTAK Evrak Dağıtıcısı ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. TÜBİTAK Evrak Dağıtıcısı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. TÜBİTAK Evrak Dağıtıcısı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. TÜBİTAK Evrak Dağıtıcısı ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP