DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

TÜBİTAK BİLGEM Yüksek Maaşla 90 Personel Alımı

TÜBİTAK BİLGEM Yüksek Maaşla 90 Personel Alımı

TÜBİTAK BİLGEM kamu personeli alımı için iş ilanı yayınladı. Yayınlanan ilanlarda Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere Aday Araştırmacı alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:44
TÜBİTAK BİLGEM Yüksek Maaşla 90 Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

TÜBİTAK BİLGEM Yüksek Maaşla 90 Personel Alımı

TÜBİTAK BİLGEM kamu personeli alımı için iş ilanı yayınladı. Yayınlanan ilanlarda Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere Aday Araştırmacı alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

TÜBİTAK BİLGEM Aday Araştırmacı alımı ilanı son başvuru tarihi 20.1.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişiler TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi olan https://kariyer.tubitak.gov.tr sitesi üzerinden başvuru işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekiyor.

TÜBİTAK BİLGEM GEBZE / KOCAELİ

E-Posta: [email protected]

Telefon: (262) 675– 3542-3537-3542-3517-3820-3523

tubitak 7

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – TÜBİTAK BİLGEM Aday Araştırmacı ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – TÜBİTAK BİLGEM Aday Araştırmacı ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – TÜBİTAK BİLGEM Aday Araştırmacı ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – TÜBİTAK BİLGEM Aday Araştırmacı ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – TÜBİTAK BİLGEM Aday Araştırmacı ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – TÜBİTAK BİLGEM Aday Araştırmacı ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – TÜBİTAK BİLGEM Aday Araştırmacı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – TÜBİTAK BİLGEM Aday Araştırmacı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – TÜBİTAK BİLGEM Aday Araştırmacı ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – TÜBİTAK BİLGEM Aday Araştırmacı ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. TÜBİTAK BİLGEM Aday Araştırmacı ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. TÜBİTAK BİLGEM Aday Araştırmacı ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. TÜBİTAK BİLGEM Aday Araştırmacı ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. TÜBİTAK BİLGEM Aday Araştırmacı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. TÜBİTAK BİLGEM Aday Araştırmacı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. TÜBİTAK BİLGEM Aday Araştırmacı ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. TÜBİTAK BİLGEM Aday Araştırmacı ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP