DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

TUBİTAK Araştırma Personel Alımı

TUBİTAK Araştırma Personel Alımı

Personel alımı yapılabilmesi için iş ilanı duyurusu yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları duyurularında Tubitak ulusal elektronik ve kriptoloji araştırma enstitüsünde çalıştırılmak üzere 20 adet yazılımcı alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:24
TUBİTAK Araştırma Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

TUBİTAK Araştırma Personel Alımı

Personel alımı yapılabilmesi için iş ilanı duyurusu yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları duyurularında Tubitak ulusal elektronik ve kriptoloji araştırma enstitüsünde çalıştırılmak üzere 20 adet yazılımcı alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Tubitak ulusal elektronik ve kriptoloji araştırma enstitüsü son başvuru tarihi 17.05.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan internet adresine online başvuru yapmaları gerekiyor.

www.bilgem.tubitak.gov.tr

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Tubitak 20 adet yazılımcı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Tubitak 20 adet yazılımcı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Tubitak 20 adet yazılımcı ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Tubitak 20 adet yazılımcı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Tubitak 20 adet yazılımcı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Tubitak 20 adet yazılımcı ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Tubitak 20 adet yazılımcı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Tubitak 20 adet yazılımcı ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Tubitak 20 adet yazılımcı ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Tubitak 20 adet yazılımcı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Tubitak 20 adet yazılımcı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Tubitak 20 adet yazılımcı ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Tubitak 20 adet yazılımcı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Tubitak 20 adet yazılımcı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Tubitak 20 adet yazılımcı ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP