DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

TÜBİTAK 5300 TL MAAŞ 60 Kamu İşçisi Alımı Yapıyor

TÜBİTAK 5300 TL MAAŞ 60 Kamu İşçisi Alımı Yapıyor

TÜBİTAK BİLGEM tarafından yapılan açıklamaya göre alınacak 60 personelin Araştırmacı-Teknisyen olarak kurum bünyesinde istihdam edileceği belirtiliyor.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:08
TÜBİTAK 5300 TL MAAŞ 60 Kamu İşçisi Alımı Yapıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

TÜBİTAK BİLGEM İLTAREN (İleri Teknolojiler Araştırma Enstitüsü) yaptığı açıklamada alınacak 60 personelin Araştırmacı-Teknisyen olarak kurum bünyesinde istihdam edileceğini belirtti.

Adaylarda aranan Genel Nitelikler

Kamu haklarından yasaklı olmamak, Erkek adaylar için son başvuru tarihi itibarı ile askerlik görevini yapmış, muaf veya tecilli olmak, Görevini yapmasına engel hastalığı bulunmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak ve Üniversitelerin başvuru kılavuzunda yazılı olan ilgili bölümlerinden mezun olmak şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenen belgeler

Üniversiteye Giriş Sınavı Sonuç Belgesi (ÖSYM onaylı veya kontrol kodu olan internet çıktısı), Üniversiteye Giriş Sınavı Yerleştirme Belgesi (ÖSYM onaylı veya kontrol kodu olan internet çıktısı), Lisans Diploma/Çıkış Belgesi ve varsa üstü (eğitimlerini yurt dışındaki yüksek öğretim kurumlarında tamamlayanlar için Denklik Belgesi), YÖK Mezun Belgesi, Lisans ve varsa üstü Transkript Belgesi, Yabancı Dil Sınav Sonuç Belgesi, Deneyimi (mesleki tecrübesi) olan adaylardan Çalışma Belgesi ve Sigorta Hizmet Dökümü, Güncel Öz geçmiş (Öz geçmişin renkli fotoğraflı, Türkçe, T.C. Kimlik ve telefon numaralarını da içerecek şekilde hazırlanması gerekmektedir) ve Askerlik durumunu gösterir belge (erkek adaylar için) istenmektedir.

Başvuru şekli, zamanı ve yeri

İlana başvuruda bulunmak için kurum internet adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir. (Başvuru için özgeçmiş oluştururken, istenilen tüm evrakın sisteme elektronik ortamda eklenmesi zorunludur). 

İş Başvuru Sistemi yoluyla yapılan başvurular haricinde başvuru kabul edilmeyecektir.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

Başvuruların en geç 17 Haziran 2020 tarihi saat 17:00’a kadar yapılması gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP