DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

TÜBİTAK 36 Kamu Personeli Alımı! Online Başvuru

TÜBİTAK 36 Kamu Personeli Alımı! Online Başvuru

TÜBİTAK yayınladığı ilana göre Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü ile Kimyasal Teknoloji Enstitüsü iki farklı unvanda 36 kamu personeli alımı başvuruları yarın sona eriyor. Tüm detaylarıyla haberimizde…

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:06
TÜBİTAK 36 Kamu Personeli Alımı! Online Başvuru
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu tarafından yayınlanan ilana göre proje kapsamında 34 uzman olarak ise 2 kamu personeli alımı yapacağını duyurmuştu. Başvurular 22 Nisan 2020 tarihinde yarın sona ermektedir.

SAGE projesi için 34 personel alımı şartları; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, kamu haklarından yoksun bulunmaması, erkek adaylar askerlik hizmetini bitirmiş veya muaf olması, görevini yapmaya engel sağlık sorunun bulunmaması, Anayasal suç işlemiş olması, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48’inci maddesindeki şartlara haiz olması ve 28 yaşından gün almamış adayların başvuruları kabul edilmektedir.

Adaylardan istenen belge ve başvuru detayı; Askerlik durum belgesi, Meslek lisesi diploması veya çıkış belgesi, Meslek lisesi not döküm belgesi, “Türkiye Cumhuriyeti kimlik ile telefon numarasını renkli ve resimli hazırlanması” başvurular kurumun resmi web sayfası üzerinden iş başvuru sistemine kayıt olarak istenilen belgeleri yüklemek şartı ile 22 Nisan 2020 tarihi mesai bitimine kadar online olarak yapabilir.

SAGE 34 kamu personeli alımı ilan kılavuzunu inceleyiniz.

MAM 2 uzman personel alım şartları: Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren Kamu yönetimi, İşletme, Endüstri mühendisliği, İşletme mühendisliği, Siyaset bilimi, İktisat, Çalışma ekonomisi, Maliye, Ekonomi, İşletme bölümlerinden mezun olması İstanbul veya Kocaeli illerinde ikamet şartı aranıyor.

Adaylardan istenen belge ve başvuru detayları; Üniversiteye giriş sınavı sonuç belgesi “ÖSYM onaylı kodu olan ve internet çıktısı” Üniversiteye giriş sınavı yerleştirme belgesi, Lisans diploması/çıkış belgesi varsa üstü gibi belgeler istenmektedir. Daha detaylı bilgi için aşağıda ilan kılavuzunda belirtilmektedir. Başvurular 24 Nisan 2020 tarihine kadar kurumun resmi web adresi üzerinden online olarak yapılacaktır.

İlginizi Çekebilir:  İSFALT İstanbul Asfalt Fabrikaları Personel Alımı

MAM 2 uzman personel alımı ilan kılavuzunu inceleyin.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP