DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

TÜBİTAK 2022 Personel Alımı İlanları

TÜBİTAK 2022 Personel Alımı İlanları

Personel alımı ilanları kapsamında TÜBİTAK tarafından yayınlanmış olan 2022 yılı kamu alımları genelinde kurum içerisinde görevlendirilmek üzere 76 mühendis alımı yapacak.

ABONE OL
29 Mart 2022 16:08
TÜBİTAK 2022 Personel Alımı İlanları
1

BEĞENDİM

ABONE OL

TÜBİTAK 2022 Personel Alımı İlanları Yayınlandı

Personel alımı ilanları ile birlikte güncel olarak yayınlanmış olan bilgilerde, TÜBİTAK uzay teknolojileri araştırma enstitüsü kurumuna proje kapsamında 76 mühendis alımı gerçekleştirilecek.

Personel Alımı İlanları Başvuru Şartları Nedir?

Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Havacılık ve Uzay Mühendisliği, Uzay Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olmak ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği veya Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olmak ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği veya Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olmak ve işletim sistemi olarak Microsoft Office programları Word, excel, powerpoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olmak.

Makine Mühendisliği, Havacılık ve Uzay Mühendisliği, Uzay Mühendisliği veya Uçak Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Fizik, Fizik Mühendisliği, Havacılık ve Uzay Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği veya Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Havacılık ve Uzay Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği veya Makine Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

 

Personel Alımı İlanları

Personel Alımı İlanları 2022

TÜBİTAK 2022 Personel Alımı İlanları Başvuru Bilgileri Nedir?

Son başvuru tarihi 4.04.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan internet sitesi üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

Başvuru Kılavuzunu İncelemek İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP