DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Toyota Otomotiv Sanayi 2500 İşçi Alımı

Toyota Otomotiv Sanayi 2500 İşçi Alımı

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye içinde 2021 yılının sonuna kadar 2500 sözleşmeli işçi alarak üretimini, ihracatını ve yüksek kalite düzeyini artırmayı planlayarak üretimini sürdürmeyi hedefliyor.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:46
Toyota Otomotiv Sanayi 2500 İşçi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Toyota Otomotiv Sanayi 2500 İşçi Alımı

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye içinde 2021 yılının sonuna kadar 2500 sözleşmeli işçi alarak üretimini, ihracatını ve yüksek kalite düzeyini artırmayı planlayarak üretimini sürdürmeyi hedefliyor.

Her yıl sözleşmeli olarak üretim işçisi alımı yapan ve alınmış olan işçilerin bir kısmına da kadro imkanı vermekte olan Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye içinde normalleşme ile beraber işçi alımları yeniden başlıyor.

Toyota fabrikası Nisan ve Mayıs aylarında 1000 işçi, ilerlemekte olan aylar içinde ise her ay 200 civarında işçinin yeni istihdamı yapılacak.

Başvuru koşulları

Mesleki eğitim projesine katılmak isteyen iş arayanların

1. 30 yaşın altında olmak

2. En az lise mezunu olmak

3. Sakarya, Kocaeli veya Düzce’de ikamet ediyor olmak.

Şartları taşıyan kişiler

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye’ye, Sakarya ve diğer illerin İŞKUR İl Müdürlükleri’ne veya online platformlara başvuru yapabilirler.

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

toyota turkiye

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Toyota işçi alımı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Toyota işçi alımı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Toyota işçi alımı ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Toyota işçi alımı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye İstatistik Kurumu 2022 Personel Alımı

5 – Toyota işçi alımı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Toyota işçi alımı ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Toyota işçi alımı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Toyota işçi alımı ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Toyota işçi alımı ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Toyota işçi alımı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Toyota işçi alımı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Toyota işçi alımı ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Toyota işçi alımı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Toyota işçi alımı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye İstatistik Kurumu 2022 Personel Alımı

6. Toyota işçi alımı ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP