DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Torbel Kurumu İnşaat Teknikeri Alımı

Torbel Kurumu İnşaat Teknikeri Alımı

İnşaat Teknikeri Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. yayınlanan iş ilanlarında İzmir Torpel Torbalı kurumu kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet İnşaat Teknikeri alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:54
Torbel Kurumu İnşaat Teknikeri Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Torbel Kurumu İnşaat Teknikeri Alımı

İnşaat Teknikeri Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. yayınlanan iş ilanlarında İzmir Torpel Torbalı kurumu kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet İnşaat Teknikeri alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İnşaat Teknikeri Alımı ilanı son başvuru tarihi 19.2.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

Torbel Torbalı AŞ 7 Eylül mahallesi Aydın caddesi No: 169 A Torbalı – İzmir

İrtibat Kişisi: Ali Yakupoğlu

Telefon Bilgisi: 0 232 856 50 59

torbel insaat

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Torbel İnşaat Teknikeri ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Torbel İnşaat Teknikeri ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Torbel İnşaat Teknikeri ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Torbel İnşaat Teknikeri ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Torbel İnşaat Teknikeri ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Torbel İnşaat Teknikeri ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Torbel İnşaat Teknikeri ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

İlginizi Çekebilir:  KPSS'siz Kamu Daimi Büro İşçi Alımı

8 – Torbel İnşaat Teknikeri ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Torbel İnşaat Teknikeri ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Torbel İnşaat Teknikeri ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Torbel İnşaat Teknikeri ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Torbel İnşaat Teknikeri ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Torbel İnşaat Teknikeri ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Torbel İnşaat Teknikeri ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Torbel İnşaat Teknikeri ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Torbel İnşaat Teknikeri ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP