DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Torbel Kurumu Büro Elemanı Alımı

Torbel Kurumu Büro Elemanı Alımı

Büro Elemanı Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. yayınlanan iş ilanlarında İzmir Torpel Torbalı kurumu kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 8 adet Büro Elemanı alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:54
Torbel Kurumu Büro Elemanı Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Torbel Kurumu Büro Elemanı Alımı

Büro Elemanı Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. yayınlanan iş ilanlarında İzmir Torpel Torbalı kurumu kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 8 adet Büro Elemanı alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Büro Elemanı Alımı ilanı son başvuru tarihi 19.2.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

Torbel Torbalı AŞ 7 Eylül mahallesi Aydın caddesi No: 169 A Torbalı – İzmir

İrtibat Kişisi: Ali Yakupoğlu

Telefon Bilgisi: 0 232 856 50 59

torbel buro

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Torbel Kurumu Büro ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Torbel Kurumu Büro ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Torbel Kurumu Büro ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Torbel Kurumu Büro ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Torbel Kurumu Büro ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Torbel Kurumu Büro ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Torbel Kurumu Büro ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

8 – Torbel Kurumu Büro ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Torbel Kurumu Büro ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Torbel Kurumu Büro ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Torbel Kurumu Büro ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Torbel Kurumu Büro ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Torbel Kurumu Büro ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Torbel Kurumu Büro ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Torbel Kurumu Büro ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Torbel Kurumu Büro ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Torbel Kurumu Büro ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP