DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Torbel Kurumu Bilgisayar Teknisyeni Alımı

Torbel Kurumu Bilgisayar Teknisyeni Alımı

Bilgisayar Teknisyeni Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. yayınlanan iş ilanlarında İzmir Torpel Torbalı kurumu kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet bilgisayar teknisyeni alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:54
Torbel Kurumu Bilgisayar Teknisyeni Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Torbel Kurumu Bilgisayar Teknisyeni Alımı

Bilgisayar Teknisyeni Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. yayınlanan iş ilanlarında İzmir Torpel Torbalı kurumu kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet bilgisayar teknisyeni alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Bilgisayar Teknisyeni Alımı ilanı son başvuru tarihi 19.2.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

Torbel Torbalı AŞ 7 Eylül mahallesi Aydın caddesi No: 169 A Torbalı – İzmir

İrtibat Kişisi: Ali Yakupoğlu

Telefon Bilgisi: 0 232 856 50 59

torbel bilgisayar

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Torbel Bilgisayar ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Torbel Bilgisayar ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Torbel Bilgisayar ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Torbel Bilgisayar ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Torbel Bilgisayar ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Torbel Bilgisayar ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Torbel Bilgisayar ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

İlginizi Çekebilir:  İSBAK İstanbul Bilişim Ve Akıllı Kent Teknolojileri Personel Alımı

8 – Torbel Bilgisayar ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Torbel Bilgisayar ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Torbel Bilgisayar ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Torbel Bilgisayar ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Torbel Bilgisayar ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Torbel Bilgisayar ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Torbel Bilgisayar ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Torbel Bilgisayar ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Torbel Bilgisayar ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Torbel Bilgisayar ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP