DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

TMO'da Memur Olmak İsteyenler İçin Maaşlar ve Şartlar Açıklandı

TMO'da Memur Olmak İsteyenler İçin Maaşlar ve Şartlar Açıklandı

2018 KPSS/2 tercihleri ile Toprak Mahsulleri Ofisi'nde memur olmak isteyenler için maaşlar ve şartlar açıklandı.

ABONE OL
10 Şubat 2022 20:57
TMO'da Memur Olmak İsteyenler İçin Maaşlar ve Şartlar Açıklandı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

3 Yıl Nakil Yasağı
Toprak Mahsulleri Ofisi yayınladığı duyuru ile TMO’da memur olmak isteyenleri bilgilendirdi. Buna göre en düşük memur maaşı itfaiyecilere ait olacak ve o da 3.500 lira olacak. En yüksek maaş ise 5.207 lira ile mühendislere ödenecek. Açıklanan maaşlarda bekar bir memurun aylık alacağı net ödemeler hesaplanmıştır. Bunun haricinde evli ve çocuklu olanlara yapılan asgari geçim indirimleri hesaplamaya dahil edilmemiştir. TMO bünyesine atanacak olanlar 3 yıl boyunca başka bir yere tayin isteyemeyecek. Dolayısıyla tercih yaparken bu şartların göz önünde bulundurulması gerekmektedir. 

TMO tarafından yayınlanan duyuruda memurların görev tanımları da ayrıntılı bir şekilde yapıldı. Dolayısıyla Mottobet sürpriz ile karşılaşılması söz konusu olmayacaktır. TMO’nun yayınladığı duyurudamemurların lojman haklarının olduğu da ifade edildi. Ancak lojmanların uygunluk durumlarına göre lojman tahsisi gerçekleştirilmektedir. Dolayısıyla kesinlik olmadığını da ifade etmek gerekir. 

TMO’dan evvel TEİAŞ da atanacak memurların çalışma şartları ile ilgili bir düzenleme yayınlamıştı. Bundan sonra da diğer kamu iktisadi teşekkülleri şartları yayınlayabilir. Herhangi bir kurumun duyuru yayınlaması halinde sitemizden anında öğrenebilirsiniz. Böylelikle memuriyet için tercih yaparken daha isabetli karar alabilirsiniz. Kurumlar arasında karşılaştırma yaparak şartlarını değerlendirme imkanına da sahip olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  İSFALT İstanbul Asfalt Fabrikaları Personel Alımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP