DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Ticaret Bakanlığı Gıda Mühendisi Alımı

Ticaret Bakanlığı Gıda Mühendisi Alımı

Gıda Mühendisi alımı gerçekleştirilmesi için kamu personeli alımı iş ilanı duyurusu yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan iş ilanlarında Ticaret Bakanlığı kendi birimlerinde istihdam edilmesi için 5 adet Gıda Mühendisi alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:52
Ticaret Bakanlığı Gıda Mühendisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ticaret Bakanlığı Gıda Mühendisi Alımı

Gıda Mühendisi alımı gerçekleştirilmesi için kamu personeli alımı iş ilanı duyurusu yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan iş ilanlarında Ticaret Bakanlığı kendi birimlerinde istihdam edilmesi için 5 adet Gıda Mühendisi alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

5 adet Gıda Mühendisi Alımı ilanı başvuru tarihi 2.2.2021 tarihinde başlayacak ve 12.02.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapacak olan kişilerin www.ticaret.gov.tr inyernet adresi üzerinden online olarak başvuru yapmaları gerekiyor.

Yazılı sınavlar 21.03.2021 tarihinde Ankara’da yapılacaktır.

ticaret1 12

ticaret3 10

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Ticaret Bakanlığı Mühendis ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmekiyor.

2 – Ticaret Bakanlığı Mühendis ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Ticaret Bakanlığı Mühendis ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Ticaret Bakanlığı Mühendis ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Ticaret Bakanlığı Mühendis ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Ticaret Bakanlığı Mühendis ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Ticaret Bakanlığı Mühendis ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

İlginizi Çekebilir:  İçişleri Bakanlığı 3546 Mühendis, İşçi Ve Personel Alımı

8 – Ticaret Bakanlığı Mühendis ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Ticaret Bakanlığı Mühendis ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Ticaret Bakanlığı Mühendis ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Ticaret Bakanlığı Mühendis ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Ticaret Bakanlığı Mühendis ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Ticaret Bakanlığı Mühendis ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Ticaret Bakanlığı Mühendis ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Ticaret Bakanlığı Mühendis ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Ticaret Bakanlığı Mühendis ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Ticaret Bakanlığı Mühendis ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Ticaret Bakanlığı Mühendis ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP