DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Teknik Daire Başkanlığına İşçi Alımı

Teknik Daire Başkanlığına İşçi Alımı

Kamuya İşçi alımı için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan kamu personeli alımı iş ilanı duyurusunda Isparta SDÜ Yapı işleri daire başkanlığı 1 adet Kendi Yürür Özel Tarım Makineleri Bakım Ve Onarımcısı alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 03:58
Teknik Daire Başkanlığına İşçi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Teknik Daire Başkanlığına İşçi Alımı

Kamuya İşçi alımı için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan kamu personeli alımı iş ilanı duyurusunda Isparta SDÜ Yapı işleri daire başkanlığı 1 adet Kendi Yürür Özel Tarım Makineleri Bakım Ve Onarımcısı alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Isparta SDÜ ilanı son başvuru tarihi 02.04.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan direkt İŞKUR linki üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005957969

Resmi ilan belgesi aşağıdadır. Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

sdu2

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1. Isparta SDÜ ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bay ve bayanların TC vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Isparta SDÜ ilanına başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı bulunmakta.

3 – Isparta SDÜ ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Isparta SDÜ ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Isparta SDÜ ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Isparta SDÜ ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Isparta SDÜ ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Isparta SDÜ ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Isparta SDÜ ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Isparta SDÜ ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Isparta SDÜ ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Isparta SDÜ ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Isparta SDÜ ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Isparta SDÜ ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP