DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Tekirdağ Kapaklı Temizlik İşçisi Alımı

Tekirdağ Kapaklı Temizlik İşçisi Alımı

Temizlik İşçisi yapılması için kamu personeli alımı iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanan ilanlarda Tekirdağ Kapaklı Belediyesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 2 adet Temizlik İşçisi alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:44
Tekirdağ Kapaklı Temizlik İşçisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Tekirdağ Kapaklı Temizlik İşçisi Alımı

Temizlik İşçisi yapılması için kamu personeli alımı iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanan ilanlarda Tekirdağ Kapaklı Belediyesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 2 adet Temizlik İşçisi alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Tekirdağ Kapaklı Belediyesi Temizlik İşçisi Alımı ilanı son başvuru tarihi 22.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

İnönü mahallesi eski cami caddesi B blok Mustafa Topuzlu apt. No: 31/A Kapaklı – Tekirdağ

İrtibat Kişisi: Yasin Eski

İrtibat Telefonu: 0 282 717 10 99

temizlik 9

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Tekirdağ Kapaklı Temizlik ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Tekirdağ Kapaklı Temizlik ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Tekirdağ Kapaklı Temizlik ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Tekirdağ Kapaklı Temizlik ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Tekirdağ Kapaklı Temizlik ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Tekirdağ Kapaklı Temizlik ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Tekirdağ Kapaklı Temizlik ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Tekirdağ Kapaklı Temizlik ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Tekirdağ Kapaklı Temizlik ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Tekirdağ Kapaklı Temizlik ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Tekirdağ Kapaklı Temizlik ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Tekirdağ Kapaklı Temizlik ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Tekirdağ Kapaklı Temizlik ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Tekirdağ Kapaklı Temizlik ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Tekirdağ Kapaklı Temizlik ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Tekirdağ Kapaklı Temizlik ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP