DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Tekirdağ Kapaklı Belediyesi Şoför Alımı

Tekirdağ Kapaklı Belediyesi Şoför Alımı

Şoför Alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanan ilanlarda Tekirdağ Kapaklı Belediyesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 1 adet Şoför alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:44
Tekirdağ Kapaklı Belediyesi Şoför Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Tekirdağ Kapaklı Belediyesi Şoför Alımı

Şoför Alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanan ilanlarda Tekirdağ Kapaklı Belediyesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 1 adet Şoför alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Tekirdağ Kapaklı Belediyesi Şoför Alımı ilanı son başvuru tarihi 22.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

İnönü mahallesi eski cami caddesi B blok Mustafa Topuzlu apt. No: 31/A Kapaklı – Tekirdağ

İrtibat Kişisi: Yasin Eski

İrtibat Telefonu: 0 282 717 10 99

sofor 7

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Tekirdağ Kapaklı Belediyesi Şoför ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Tekirdağ Kapaklı Belediyesi Şoför ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Tekirdağ Kapaklı Belediyesi Şoför ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Tekirdağ Kapaklı Belediyesi Şoför ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Tekirdağ Kapaklı Belediyesi Şoför ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Tekirdağ Kapaklı Belediyesi Şoför ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Tekirdağ Kapaklı Belediyesi Şoför ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

8 – Tekirdağ Kapaklı Belediyesi Şoför ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Tekirdağ Kapaklı Belediyesi Şoför ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Tekirdağ Kapaklı Belediyesi Şoför ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Tekirdağ Kapaklı Belediyesi Şoför ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Tekirdağ Kapaklı Belediyesi Şoför ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Tekirdağ Kapaklı Belediyesi Şoför ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Tekirdağ Kapaklı Belediyesi Şoför ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Tekirdağ Kapaklı Belediyesi Şoför ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Tekirdağ Kapaklı Belediyesi Şoför ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP