DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Tekirdağ Kapaklı Belediyesi Büro İşçisi Alımı Yapılacaktır

Tekirdağ Kapaklı Belediyesi Büro İşçisi Alımı Yapılacaktır

Büro Görevlisi Alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanan ilanlarda Tekirdağ Kapaklı Belediyesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 2 adet büro memuru alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:45
Tekirdağ Kapaklı Belediyesi Büro İşçisi Alımı Yapılacaktır
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Tekirdağ Kapaklı Belediyesi Büro İşçisi Alımı Yapılacaktır

Büro Görevlisi Alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanan ilanlarda Tekirdağ Kapaklı Belediyesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 2 adet büro memuru alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Tekirdağ Kapaklı Belediyesi büro personeli Alımı ilanı son başvuru tarihi 22.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

İnönü mahallesi eski cami caddesi B blok Mustafa Topuzlu apt. No: 31/A Kapaklı – Tekirdağ

İrtibat Kişisi: Yasin Eski

İrtibat Telefonu: 0 282 717 10 99

buro 13

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Tekirdağ Büro personeli ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Tekirdağ Büro personeli ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Tekirdağ Büro personeli ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Tekirdağ Büro personeli ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Tekirdağ Büro personeli ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Tekirdağ Büro personeli ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Tekirdağ Büro personeli ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

İlginizi Çekebilir:  İçişleri Bakanlığı 3546 Mühendis, İşçi Ve Personel Alımı

8 – Tekirdağ Büro personeli ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Tekirdağ Büro personeli ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Tekirdağ Büro personeli ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Tekirdağ Büro personeli ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Tekirdağ Büro personeli ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Tekirdağ Büro personeli ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Tekirdağ Büro personeli ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Tekirdağ Büro personeli ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Tekirdağ Büro personeli ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Tekirdağ Büro personeli ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

9. Tekirdağ Büro personeli ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Tekirdağ Büro personeli ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Tekirdağ Büro personeli ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP