DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

TC Kızılay Kurumu Personel Alımı Yapacak

TC Kızılay Kurumu Personel Alımı Yapacak

Türk Kızılay kuruluşu kendi içerisinde çalışması için iş ilanları yayınlamıştır. Personel alımı iş ilanları bilgilerinde Kızılay kendi bünyesinde içinde çalıştırılmak üzere çeşitli birimlere personel alımı gerçekleştirilecek.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:56
TC Kızılay Kurumu Personel Alımı Yapacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

TC Kızılay Kurumu Personel Alımı Yapacak

Türk Kızılay kuruluşu kendi içerisinde çalışması için iş ilanları yayınlamıştır. Personel alımı iş ilanları bilgilerinde Kızılay kendi bünyesinde içinde çalıştırılmak üzere çeşitli birimlere personel alımı gerçekleştirilecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Başvuru işlemi yapmak isteyen kişiler aşağıda yazılı olan link üzerinden başvurmaları gerekiyor.

https://basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx

kizilay personel2

ALIM YAPILAN KADROLAR

Çağrı Merkezi Operatörü (Ç102020) Gaziantep 19.4.2021

Gençlik Çalışanı (GÇ042021) Türkiye 19.4.2021

Tercüman (Arapça) 19.4.2021

Tercüman (Farsça) 19.4.2021

Bilgi Yönetim Merkezi Uzmanı (BYU1220) Ankara 19.3.2021

Proje Yönetim Uzmanı (PYU1220) Ankara 19.3.2021

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Türkiye Kızılay kuruluşu ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Türkiye Kızılay kuruluşu ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Türkiye Kızılay kuruluşu ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Türkiye Kızılay kuruluşu ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Türkiye Kızılay kuruluşu ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Türkiye Kızılay kuruluşu ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

7 – Türkiye Kızılay kuruluşu ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Türkiye Kızılay kuruluşu ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Türkiye Kızılay kuruluşu ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Türkiye Kızılay kuruluşu ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Türkiye Kızılay kuruluşu ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Türkiye Kızılay kuruluşu ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Türkiye Kızılay kuruluşu ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Türkiye Kızılay kuruluşu ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Türkiye Kızılay kuruluşu ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP