DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Tarsus Üniversitesi Kadrolu Temizlik Personeli, İşçi Ve Memur Alımı

Tarsus Üniversitesi Kadrolu Temizlik Personeli, İşçi Ve Memur Alımı

Üniversite personel alımı ilanları için yayını yapılan iş ilanları bilgisinde Mersin Tarsus üniversitesi birimlerinde çalıştırılmak üzere temizlik görevlisi alımı, memur alımı ve işçi alımı olmak üzere toplamda 52 personel alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:53
Tarsus Üniversitesi Kadrolu Temizlik Personeli, İşçi Ve Memur Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Memur alımı başvuruları için bütün kişilerin Bilgi ve Belge Yönetimi, Dokümantasyon ve Enformasyon, Arşivcilik, Kütüphanecilik, Kütüphanecilik ve Bilgi Çalışmaları lisans programlarının birinden mezun olmaları ve Türkiye vatandaşı olmaları gerekiyor.

TARSUS ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALIMI

Mersin iş ilanları için son başvuru tarihi 2.12.2021 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu yapmak isteyen bütün bay ve bayan adayların Personel Daire Başkanlığına şahsen ya da Takbaş Mahallesi Kartaltepe Sokak 33400 Tarsus /MERSİN adresine posta yolluyla müracaat etmeleri gerekmektedir.

tarsus universitesi

MEMUR, İŞÇİ VE TEMİZLİK PERSONELİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

Büro personeli alımı ilanları için bütün vatandaşların herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve Yönetim Bilişim Sistemleri, Yönetim Bilimi ve Bilişim Sistemleri, İşletme Bilgi Yönetimi, Teknoloji ve Bilgi Yönetimi, İşletme Enformatiği, Bilgi İşlemi lisans programlarının birinden mezun olmaları gerekiyor.

Mühendis alıımı için tüm kişilerin İnşaat Mühendisliği lisans programından mezun olmaları, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, Mimarlık lisans programından mezun olmaları ve çalışmaların planlanması ve yürütülmesini sağlamalı.

Tekniker alımı için başvuru yapacakların Peyzaj, Peyzaj Uygulama ve Süs Bitkileri, Peyzaj ve Süs Bitkileri, Peyzaj ve Çevre Tasarımı önlisans programlarının birinden mezun olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve kurum içindeki diğer birimler ile koordineli çalışması gerekiyor.

Teknisyen alımı için görev almak isteyenlerin Ortaöğretim Kurumlarının Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alanı ve Dallarından, Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri Alanı Endüstriyel Elektronik Dalından veya Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri Alanı – Endüstriyel Kontrol Dalından mezun olmaları ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP