DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Tarım ve Orman Bakanlığı Kamu Personel Alımı İlanları Yayınladı

Tarım ve Orman Bakanlığı Kamu Personel Alımı İlanları Yayınladı

Resmi yayını gerçekleştirilen kamu personel alımlarında Tarım ve Orman Bakanlığı Teftiş Başkanlığı birimlerinde görevlendirilmek üzere Müfettiş Yardımcısı alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:51
Tarım ve Orman Bakanlığı Kamu Personel Alımı İlanları Yayınladı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu iş başvurusu gerçekleştirmek isteyen vatandaşların Veteriner Fakülteleri ile birlikte 4 yıllık lisans fakültelerinden Ziraat Mühendisi, Orman Mühendisi, Bilgisayar Mühendisi, İnşaat Mühendisi unvanlı/diplomalı ve Hukuk Fakültesi mezunu olmaları şartı bulunmakta.

TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI

•    Rehberlik ve Teftiş Başkanlığı personel alımı son başvuru tarihi 15.11.2021 olarak duyuruldu.

•    Başvuru yapmak isteyenler aşağıda yazılı bulunan resmi internet sitesi üzerinden işlem yapmaları gerekiyor.

https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr

MÜFETTİŞ YARDIMCISI ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

1.    Başvuru yapmak isteyen adayların Tarım ve Orman Bakanlığı Rehberlik ve Teftiş Başkanlığı Müfettiş Yardımcılığı giriş sınavına en fazla iki kez katılmış olması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve kurumsal aidiyet duygusuna sahip olması gerekiyor.

2.    Tarım bakanlığı personel alımı için başvurmak isteyenlerin Giriş Sınavının yapıldığı yılın ocak ayının birinci günü itibarıyla otuz beş yaşını doldurmamış olması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve yeni teknolojileri takip eden, güler yüzlü, özgüveni yüksek olmalı.

3.    Orman bakanlığı işçi alımı genelinde başvuru yapmak isteyenlerin Sağlık durumunun, Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya ve her türlü iklim ve yolculuk şartlarında seyahat etmeye elverişli olması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak çalışması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP