DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Tarım Ve Orman Bakanlığı İŞKUR İle Sınavsız İşçi Alımı

Tarım Ve Orman Bakanlığı İŞKUR İle Sınavsız İşçi Alımı

İŞKUR işçi alımı ilanları geneli içinde yayını yapılan duyurularda Tarım Ve Orman Bakanlığı kayısı araştırma müdürlüğü birimlerine Bitkisel Üretim ve Hayvan Yetiştiriciliği geneli dahilinde tarım işçisi alımı gerçekleştirilecek.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:49
Tarım Ve Orman Bakanlığı İŞKUR İle Sınavsız İşçi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye İş Kurumu İŞKUR kadrolu işçi alımı için iş başvurusu gerçekleştirecek bütün vatandaşların Seyahat ve arazi şartlarında çalışmaya engeli olmaması ve En az lise mezunu olmaları şartı bulunuyor.

TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI İŞKUR İŞÇİ ALIMI

•    TMO işçi alımı son başvuru tarihi 08.11.2021 olarak açıklandı.

•    Başvuru yapmak isteyen kişilerin hemen aşağıda yazılı bulunan link üzerinden yapılması gerekiyor.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00006381429

İŞKUR KADROLU İŞÇİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

1.    Türkiye İş Kurumu ilanları için başvuru yapacak olan vatandaşların istifleme ve benzeri kol gücü gerektiren işlemleri yapmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve düzenleme ve temizlik işlerinin yerine getirilmesini yapması gerekiyor.

2.    Orman bakanlığı kadrolu personel alımı için başvuru düzenleyecek olan kişilerin depo ile ambarda bulunan malzemelerin taşınmasını sağlamalı, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve açık ve kapalı sahalarda gerekli şekilde çalışabilmeli.

3.    Tarım bakanlığı kurumu için görev almak amacı ile başvuru işleminde bulunacakların herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, öğrenmeye ve kişisel gelişimine önem veren kişilerden olmalı ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

4.    Daimi kamu personel alımı için çalışmak isteyenlerin yöneticinin verdiği işleri eksiksiz yerine getirmesi, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP