DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Tapu Kadastro Müdürlüğüne Yüksek Maaş İle Personel Alımı

Tapu Kadastro Müdürlüğüne Yüksek Maaş İle Personel Alımı

Tapu Kadastro genel Müdürlüğü personel alımı için ilan yayınladı. Yayınlanan resmi ilanda Tapu Kadastro genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere sözleşmeli bilişim personeli alımı yapıalcağı açıklandı.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:28
Tapu Kadastro Müdürlüğüne Yüksek Maaş İle Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Tapu Kadastro Müdürlüğüne Yüksek Maaş İle Personel Alımı

Tapu Kadastro genel Müdürlüğü personel alımı için ilan yayınladı. Yayınlanan resmi ilanda Tapu Kadastro genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere sözleşmeli bilişim personeli alımı yapıalcağı açıklandı.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Tapu Kadastro genel Müdürlüğü personel alımı ilanına başvuru tarihi 2.11.2020 tarihinde başlayacak ve 9.11.2020 tarihinde sona erecektir.

Başvurmak isteyen kişiler başvurularını https://sinavbasvuru.tkgm.gov.tr/girisgecis.aspx?id=pdb internet sitesi üstünden gerçekleştirecek ve istenmiş olan belgeleri tarayarak elektronik ortama aktarılması sureti ile gerçekleştireceklerdir.

tapu kadastro

İSTENİLEN BELGELER

1. Tapu Kadastro genel Müdürlüğü personel alımı ilanına başvuracak kişilerin Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Tapu Kadastro genel Müdürlüğü personel ilanına başvuracak kişilerin Diplomalarının aslı veyahut noter tarafından onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Tapu Kadastro genel Müdürlüğü personel alımı ilanına başvuracak kişilerin Yabancı Okullardan Mezun olmuş bay ve bayan adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Tapu Kadastro genel Müdürlüğü personel alımı ilanına başvuracak isteyen kişilerin askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Tapu Kadastro genel Müdürlüğü personel alımı ilanına başvuracak isteyen kişilerin görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Tapu Kadastro genel Müdürlüğü personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

7. Tapu Kadastro genel Müdürlüğü personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

8. Tapu Kadastro genel Müdürlüğü personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

9. Tapu Kadastro genel Müdürlüğü personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

10. Tapu Kadastro genel Müdürlüğü personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Tapu Kadastro genel Müdürlüğü personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2. Tapu Kadastro genel Müdürlüğü personel alımı ilanına başvuracak kişilerin kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3. Tapu Kadastro genel Müdürlüğü personel ilanına başvuracak kişilerin bilinçli bir şekilde işlenmiş bir suçtan ötürü bir yıl veyahut daha fazla süreler ile hapis cezasına çarptırılmamış olmak gerekiyor.

4. Tapu Kadastro genel Müdürlüğü personel alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak gerekiyor.

5.Tapu Kadastro genel Müdürlüğü personel alımı ilanına başvuracak Hileli iflas suçu işlememiş olması gerekiyor.

6. Tapu Kadastro genel Müdürlüğü personel alımı ilanına başvuracak İflasına fesat karıştırmaması gerekmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP