DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü Kamu Personel Alımı Yapacak

Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü Kamu Personel Alımı Yapacak

Kamu personel alımı ilanları genelinde Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü birimlerinde çalıştırılmak üzere sözleşmeli tekniker alımı ve memur alımı gerçekleştirileceği açıklandı.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:48
Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü Kamu Personel Alımı Yapacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Güncel memur alımı ilanları ile beraber Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğüne bağlı bulunan Tapu Müdürlükleri içerisinde istihdam edilmek amacı ile, 18 adet Sözleşmeli Tekniker ve 1 adet Sözleşmeli Büro Personeli alımı yapılacak.

TAPU KADASTRO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MEMUR ALIMI

•    Tapu kadastro memur alımı için son başvuru tarihi 1.11.2021 tarihi saat: 17:00 ye kadar (https://sinavbasvuru.tkgm.gov.tr/girisgecis.aspx?id=pdb) internet adresinden gerçekleştirilecektir.

TAPU KADASTRO MÜDÜRLÜĞÜ PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

1.    Bütün kişilerin 2020 yılı KPSS-P93 (B) puan türünden 70 (Yetmiş) ve üzeri puan almış olmaları ve ilanlar için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

2.    Adayların, mezun oldukları ön lisans programına uygun pozisyonlara başvuru yapmaları gerekmekte ve yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

3.    Adaylar sadece bir unvan (pozisyon) için başvuru yapabilecek ve yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiye’nin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyeti’ne karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4.    Farklı bölüm mezunlarının başvuruları geçersiz sayılacak ve ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak unvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

5.    Yapılacak olan arşiv araştırması olumsuz neticelenen, gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu veya belge verdiği sonradan tespit edilen adayların müracaatları kabul edilmeyecek ve duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

İlginizi Çekebilir:  Canik Belediyesi Güncel Kadrolu Tekniker Alımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP