DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

SYDV Yeniçağ Büro Memuru Alımı

SYDV Yeniçağ Büro Memuru Alımı

SYDV yardımlaşma vakfı personel alımı için iş ilanı yayınladı. Yayınlanmakta olan kamu personeli alımı iş ilanları duyurusunda Bolu Yeniçağ sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet Büro memuru alacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:16
SYDV Yeniçağ Büro Memuru Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

SYDV Yeniçağ Büro Memuru Alımı

SYDV yardımlaşma vakfı personel alımı için iş ilanı yayınladı. Yayınlanmakta olan kamu personeli alımı iş ilanları duyurusunda Bolu Yeniçağ sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet Büro memuru alacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Yeniçağ SYDV ilanı son başvuru tarihi 16.04.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişiler kuruma şahsen başvurması gerekiyor.

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

yenicag1

yenicag2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Yeniçağ SYDV ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Yeniçağ SYDV ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Yeniçağ SYDV ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Yeniçağ SYDV ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Yeniçağ SYDV ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Yeniçağ SYDV ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Yeniçağ SYDV ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Yeniçağ SYDV ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Yeniçağ SYDV ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Yeniçağ SYDV ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Yeniçağ SYDV ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Yeniçağ SYDV ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Yeniçağ SYDV ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Yeniçağ SYDV ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Yeniçağ SYDV ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP