DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

SYDV Tefenni Beden İşçisi Alımı

SYDV Tefenni Beden İşçisi Alımı

SYDV kurumu için iş ilanı Yayınlandı. Yayınlanmış bulunan iş ilanları bilgisinde Burdur Tefenni SYDV birimlerinde çalıştırılmak üzere 2 adet Beden işçisi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:07
SYDV Tefenni Beden İşçisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

SYDV Tefenni Beden İşçisi Alımı

SYDV kurumu için iş ilanı Yayınlandı. Yayınlanmış bulunan iş ilanları bilgisinde Burdur Tefenni SYDV birimlerinde çalıştırılmak üzere 2 adet Beden işçisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Burdur Tefenni SYDV 2 Beden işçisi ilanı son başvuru tarihi 9.06.2021 olarak bildirilmiştir.

Burdur Tefenni SYDV 2 Beden işçisi ilanına başvuru için aşağıda yazılı bulunan kurum adresine başvuru yapmanız gerekiyor.

Kır mahallesi Ece caddesi Özel idare binası No: 18 Tefenni – Burdur

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

burdur sydv

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. SYDV Tefenni 2 Beden İşçisi yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. SYDV Tefenni 2 Beden İşçisi ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. SYDV Tefenni 2 Beden İşçisi yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. SYDV Tefenni 2 Beden İşçisi yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. SYDV Tefenni 2 Beden İşçisi ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. SYDV Tefenni 2 Beden İşçisi duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

7. SYDV Tefenni 2 Beden İşçisi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. SYDV Tefenni 2 Beden İşçisi duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. SYDV Tefenni 2 Beden İşçisi duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. SYDV Tefenni 2 Beden İşçisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. SYDV Tefenni 2 Beden İşçisi yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. SYDV Tefenni 2 Beden İşçisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. SYDV Tefenni 2 Beden İşçisi resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. SYDV Tefenni 2 Beden İşçisi ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP