DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

SYDV Siverek Büro Görevlisi Alımı

SYDV Siverek Büro Görevlisi Alımı

Büro personeli alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgisinde Siverek sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 3 adet büro görevlisi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:45
SYDV Siverek Büro Görevlisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

SYDV Siverek Büro Görevlisi Alımı

Büro personeli alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgisinde Siverek sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 3 adet büro görevlisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Siverek SYDV ilanı son başvuru tarihi 30.04.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan link üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

https://vakifilan.ailevecalisma.gov.tr/AnnouncementList.aspx

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

sydv 12

siverek

siverek1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – SYDV Siverek ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – SYDV Siverek ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – SYDV Siverek ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – SYDV Siverek ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – SYDV Siverek ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – SYDV Siverek ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – SYDV Siverek ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – SYDV Siverek ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – SYDV Siverek ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. SYDV Siverek ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. SYDV Siverek ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. SYDV Siverek ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. SYDV Siverek ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. SYDV Siverek ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. SYDV Siverek ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP